Program na podzim 2016.

Program na podzim 2016.
Program fotbalového oddílu Slovan Broumov – podzim 2016.  
Krajský přebor - muži "A" Číslo utkání  
    začátek kolo       Hřiště
Neděle 14.8.2016 17:00 1. Broumov   Červený Kostelec A1A0104  
Sobota 20.8.2016 17:00 2. Nové Město n.M. Broumov   A1A0206  
Neděle 28.8.2016 17:00 3. Broumov   Slávia Hradec Králové A1A0303  
Neděle 4.9.2016 17:00 4. Nový Bydžov Broumov   A1A0407  
Neděle 11.9.2016 17:00 5. Broumov   Rychnov n.K. A1A0502  
Sobota 17.9.2016 14:30 6. Jičín Broumov   A1A0608  
Neděle 25.9.2016 16:30 7. Broumov   Chlumec n.C. A1A0701  
Středa 28.9.2016 16:30 15. Hořice v P. Broumov   A1A1505  
Neděle 2.10.2016 16:30 8. Broumov   Lázně Bělohrad A1A0808  
Sobota 8.10.2016 16:00 9. Libčany Broumov   A1A0902  
Neděle 16.10.2016 16:00 10. Broumov   Vysoká n.L. A1A1007  
Neděle 23.10.2016 15:30 11. Jaroměř Broumov   A1A1103  
Neděle 30.10.2016 14:30 12. Broumov   Dobruška A1A1206  
Neděle 6.11.2016 14:00 13. Provodov Broumov   A1A1304  
Neděle 13.11.2016 14:00 14. Broumov   Kostelec n.Orl. A1A1405  
Krajský přebor - dorostu U19 Číslo utkání  
    začátek kolo       Hřiště
Neděle 14.8.2016 14:30 1. Broumov Dvůr Králové n.L. C1B0105  
Sobota 20.8.2016 14:45 2. Týniště n.O. Broumov C1B0205  
Neděle 28.8.2016 14:30 3. Broumov Nová Paka/Stará Paka C1B0304  
Středa 31.8.2016 17:30 14. Broumov Červený Kostelec C1B1406  
Neděle 4.9.2016 VOLNO 4.     C1B0406  
Neděle 11.9.2016 14:30 5. Broumov Solnice C1B0503  
Neděle 18.9.2016 14:00 6. Rychnov / Vamberk Broumov C1B0607 Vamberk
Neděle 25.9.2016 14:00 7. Broumov Třebechovice p.O. C1B0702  
Středa 28.9.2016 16:30 15. Jičín Broumov C1B1504  
Sobota 1.10.2016 16:30 8. Hořice v P. Broumov C1B0808  
Neděle 9.10.2016 13:30 9. Broumov Chlumec n.C. C1B0901  
Neděle 16.10.2016 13:30 10. Broumov Smiřice C1B0105  
Sobota 22.10.2016 13:30 11. Slávia Hradec Králové Broumov C1B1102  
Neděle 30.10.2016 12:00 12. Broumov Nový Bydžov C1B1207  
Neděle 6.11.2016 10:00 13. Skřivany Broumov C1B1303  
Krajský přebor - starší žáci U15    
    žáci kolo     kolo Hřiště
Sobota 20.8.2016 9:30 2. Broumov Rychnov / Vamberk E1A0205  
Sobota 27.8.2016 9:30 3. Červený Kostelec Broumov E1A0303  
Středa 31.8.2016 VOLNO 1.     E1A0102  
Sobota 3.9.2016 9:30 4. Broumov Jičín / Javorka E1A0404  
Neděle 11.9.2016 9:30 5. Chlumec n.C. Broumov E1A0504  
Sobota 17.9.2016 9:30 6. Broumov Nový Hradec Králové E1A0603  
Sobota 24.9.2016 11:45 7. Jaroměř Broumov E1A0705  
Středa 28.9.2016 9:30 14. Broumov Červený Kostelec E1A1403  
Sobota 1.10.2016 9:30 8. Broumov Kostelec n.Orl. E1A0802  
Neděle 9.10.2016 16:00 9. Třebeš Broumov E1A0906  
Neděle 16.10.2016 16:00 10. N.Město/Č.Skalice Broumov E1A1001 Česká Skalice
Sobota 22.10.2016 9:30 11. Broumov Vrchlabí E1A1106  
Sobota 29.10.2016 VOLNO 12.     E1A1202  
Sobota 5.11.2016 9:30 13. Rychnov / Vamberk Broumov E1A1305 Rychnov n.K.

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří