Jaroměř - Broumov 2:4

Komentář k utkání.

Hned od samého začátku byl Broumov fotbalovější, lépe kombinoval, ale na gól se čekalo půl hodiny. Ve 30. min. po pěkném nákopu Růžičky utekl po levé straně Jára Schubert a jeho přízemní centr před branku zužitkoval Soumar a Broumov vedl 1:0. V 33. min. jsme měli velké štěstí, když domácí hráč z blízka přestřelil prázdnou bránu. Hned nato v 35. min. Wilke obehrál u brankové čáry domácího obránce, přihrál před branku a Štejnar zvýšil na 2:0.

Začátek druhého poločasu vyšel lépe broumovským fotbalistům, když ve 47. min. Soumar utekl po levé straně.  Pěkně přihrál na velké vápno volnému Wilkemu a ten sám na golmana nezaváhal a zvýšil na 3:0. Domácí v 55. min. nastřelili tyč broumovské branky. Poté během čtyř minut padly tři branky. V 60. min. domácí prošli středem broumovské obrany a snížili na 1:3. Hned z rozehrávky utekl po levé straně opět Soumar a z jeho centru na velké vápno Štejnar volejem zvýšil na 1:4. V 63. min. domácí střílí ze skrumáže a tečovaný míč skončil v síti Broumova. Jaroměř se snažila dát ještě branku, ale v 82. min. Drahorád jejich střelu z blízka vyrazil na roh. Ještě v 86. min. dvakrát zasahuje úspěšně v brance Broumova a tak se již na skore nic nezměnilo.