Broumov - Úpice 1:0

Komentář k utkání.

Broumov – Úpice 1:0 (0:0). Prakticky celý první poločas se odehrával mezi oběma vápny bez větších brankových příležitostí. Z první půle tak stojí za zmínku jen dobrý střelecký pokus Pohla, zkušený úpický brankář Kobos si však s jeho jedovatou střelou poradil.
Druhá půle už přinesla zajímavější momenty. V 51. min. hlavičkoval z dobré pozice domácí Michálek, mezi tři tyče však jeho pokus nesměřoval. V 69. min. měli hosté čtyři rohové kopy za sebou, ale ani z tohoto mráčku nezapršelo. V 73. min. si zblízka prohlédl hostující Kejzlar červenou kartu a domácí hráli přesilovku. Tu zužitkovali až pět minut před koncem, kdy po levé straně utekl Čihák, nacentroval před branku, kde pálil Pohl, jeho střela se od tyče odrazila do cesty nabíhajícímu Wilkemu, který bombou pod břevno poslal Broumov do vedení – 1:0. O pět minut později Čihák nahrával volnému Schubertovi, jenž šel sám na Kobose, ten ale jeho střelu vyrazil. Domácí to mohlo mrzet v nastaveném čase, kdy hosté po standardní situaci zazvonili na levou tyč branky domácího Drahoráda.