Broumov - Rychnov n.Kněžnou 2 : 0

Komentář k utkání.

Broumov – Rychnov nad Kněžnou 2:0 (1:0). Souboj dvou mužstev, kterým se na jaře příliš nedaří, nabídl průměrný fotbal. Do první šance se dostal po rohovém kopu v 8. min. Pohl, jeho hlavičku ale hostující brankář vyrazil. Pak se hra na dlouhé minuty přesunula mezi obě vápna. Jako blesk z čistého nebe pak přišla vedoucí branka Broumova. Ve 43. min. zahrával trestný kop z dálky Růžička, jeho centr hlavou lízl Michálek a míč zaplul do sítě – 1:0.
První větší vzruch nastal ve druhém poločase až po hodině hry, kdy Růžičkova dělovka orazítkovala tyč rychnovské branky. O chvíli později se krásným zákrokem blýskl domácí Dvořáček, který kryl odmávanou a posléze i odpískanou ofsajdovou šanci Rychnova. Do další šance se dostal Rychnov v 77. min., jenže nakonec před broumovskou brankou nedokázali zakončit. O dvě minuty později utekl z půlky hřiště broumovský Soumar, ale na gólmana nevyzrál. Pět minut před koncem utekl znovu Soumar, a jeho centr usměrnil do sítě rybičkou Štejnar – 2:0.