Broumov - Náchod 0:3

Komentář k utkání.

Broumov - Náchod  0:3

BROUMOVSKÝ kapitán Jakub Šimon si v nedělním okresním derby kryje míč před dotírajícím Janem Hable.Autor: Zdeněk Majer

KRAJSKÝ PŘEBOR

Broumov – Náchod 0:3 (0:2). O osudu prvního ze dvou nedělních okresních derby rozhodl konec prvního poločasu. Ve 38. min. si u postranní čáry staví míč k zahrání standardní situace Punar a jeho střílený centr končí v síti domácího Drahoráda. Druhý gólový úder si favorit z Náchoda schoval na 41. min., kdy hosté získali míč ve středu hřiště, Pípek poslal míč za obranu Broumova na nabíhajícího Bricha, který špičkou kopačky posunul míč pod padajícím gólmanem Broumova – 0:2.

Na konečných 0:3 upravuje Náchod v 53. min., kdy míč ve středu hřiště získává Hable, posouvá jej na Bricha, jehož kolmice nachází Malého. Ten si obvykle v situacích tváří v tvář brankáři ví rady a potvrdil to i tentokrát. V 58. min. přichází situace, která donutila k potlesku i domácí fandy. Hostující Hable vysunuje do brejku Petra, jenž dává čtvrtý gól Náchoda. Vzápětí však náchodský záložník Hable jde za sudím a přiznává, že při kontaktu s míčem zahrál rukou, sudí tedy následně čtvrtý gól Náchoda odvolává. Hosty to ale mrzet nemusí, tříbrankový náskok si pak už v poklidu pohlídali.

Jindřich Kitler, trenér (domácí):
Proti Náchodu jsme neměli co ztratit.Hráči dodržovali taktické věci a hosté se nedostali moc do hry.Pak přišli dvě slepené branky a hosté vedli poločas 2:0.V druhé půli to měli hosté pod kontrolou i přesto,že jsme chtěli hrát až do konce.Za zmínku stojí přiznání Hableho zahrání ruky po vstřelené brance hostů,která pak neplatila.Ale z naší strany,když vystřelíme třikrát na branku,tak je to málo.Michal Malý, vedoucí mužstva (hosté):
Podle výsledku se zdá, že to byla jednoznačná záležitost, ale opak je pravdou. Domácí se snažili a hrozili z rychlých protiútoků, ale jejich koncovka byla velmi špatná. My jsme své šance proměnili a to rozhodlo.

Komentáře k článku (3)

03.05.2016 19:45:11 | Reagovatdivák
Kéž bys měl pravdu,držím pěsti
01.05.2016 20:18:17 | Reagovatdivák
Po dnešním zápase,,konec broumovského klání v krajském přeboru'??Nebo je ještě možná záchrana??No uvidíme..
02.05.2016 14:55:11 | ReagovatSmolyk
Záchrana je možná pořád...zkuste to spočítat, kolik je ve hře ještě bodů a tak :-) Uvidíme ještě není konec.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří