Broumov - Kratonohy 0:0 (PK 5:4)

Komentář k utkání.

Broumov - Kratonohy  0:0  (PK 5:4)

Broumov – Kratonohy 0:0, na penalty 5:4. Zajímavé utkání, v němž byl vedoucí celek běhavější, domácí se mu však vyrovnali houževnatostí. První šanci měli ve 13. min. hosté, ale Drahorád samostatný nájezd kryl. Ve 21. min. zahrávali domácí trestný kop ze slibné situace, gólman Kratonoh se ale zaskočit nenechal. Stejně tak po střele M. Gaga ze 33. minuty.

Také po změně stran byl k vidění podobný obraz hry, v 78. min. zkoušel štěstí domácí Svoboda, gólman Kratonoh si ale s jeho střelou poradil. Favorit mohl rozhodnout dvě minuty před koncem, ale Drahorád v domácí brance se vyznamenal, poslal zápas do penalt, v nichž se štěstí přiklonilo k Broumovu.

trenér Jindřich Kitler (domácí):
Toto utkání bylo důležité o záchranu.Hráči byli koncentrovaní po celé utkání,sice hosté měli více stoprocentních šancí,které zůstali neproměněné.Jsme rádi za dva důležité body,které si hráči zaslouží za zodpovědný výkon.Dobrý výkon podala i trojice rozhodčích.

Václav Pišta, trenér (hosté):
Sice jsme z tohoto utkání získali pouze bod, ale i ten nám nakonec zajistil definitivní první místo v letošní sezóně. Domácí velmi příkladně bojovali a za svoji píli si dnes minimálně bod zasloužili. My jsme příležitostí ke skórování měli dostatek, ale dnes nám nebylo přáno vstřelit gól. V konečném součtu nás to však mrzet nemusí, protože jsme splnili sezónní cíl - postup. Všem hráčům a příznivcům kratonožského fotbalu patří velký dík za tento obrovský úspěch.