Broumov - Chlumec n.C. 5:0

Komentář k utkání.

Broumov - Chlumec n.C.  5:0

Hosté začali svižně hned od začátku. Zahrozil ale první Broumov, když Kuru v 5. min. měl šanci, ve které se ocitl sám před brankářem, ale na něj nevyzrál. Němeček v 9. min. utekl obraně hostí, ale s golmanem si také neporadil. Hosté zahrozili o minutu později když Kraus nastřelil tyč domácí branky. Opět Kuru v 11. min. šel sám na golmana, ten mu míč vytlačil na roh. Ve 13. min. křižně centruje Šimon na Němečka do pěkné pozice, jenže obrana mu míč odkopla na roh. Ve 20. min. Kotyza utekl po levé straně a jeho krásný centr ve vyložené šanci Kuru přestřeluje. Ve 26. min. hosté zahrávají rohový kop a hlavičku směřující do branky Drahorád kryje. Ve 30. min. Němeček z dálka pálí pod klacek a golman vyráží na roh. A hned po centru z rohu hlavičkuje Kotyza do tyče.

Druhý poločas Broumov začal střílet hned v první minutě a nepřestal až do konce utkání. V 46. min. vyslal Semerák tvrdou střelu z dálky a chlumecký brankář měl s ní moc práce.  V 56. min. zahrával Šimon trestný kop z dálky. Míč směřoval pod břevno. brankář míč vyrazil do břevna a odražený míč poslal Wilke hlavou do branky. Hostující obránce ještě odkopl míč z branky, ale pomezní rozhodčí ukázal, že míč přešel brankovou čáru - 1:0. V 61. min. Kotyza po centru střílí hlavou vedle. O minutu později dostal Kotyza pěknou přihrávku od Němečka a ten sám na golmana opět netrefil branu. Wilke v 63. min. dostal v pokutovém území pěknou přihrávku a zvýšil na 2:0. V 66. min. Kuru v běhu proti brankáři vystřlil a bylo to 3:0. Mucha vystřídal v 75. min. a hned dostal míč na velkém vápně a jeho střela znamenala zvýšení skóre na 4:0. V 79. min. střela z dálka Semeráka šla těsně vedle branky. V 82. min. Mucha opět dostal míč na hranici velkého vápna a jeho pohotovou střelou upravil na 5:0. To ještě nemusel být konec gólů, když o minutu později pronikl Kuru do pokutového území, kde byl faulován a nařízenou penaltu šel sám kopat. Golman jeho střelu vyráží, ale Kuru dorážku přestřeluje. Ještě v 88. min. střílí z dálky Svoboda, ale jeho střela šla vedle.