Shrnutí podzimní části - mladší přípravka

Shrnutí podzimní části - mladší přípravka

Musím se přiznat, že jsem byl ze začátku skeptický ale kluci a Sára mi dokázali, že i noví nezkušení hráči, kteří teprve v září začli hrát se dokáži rovnat klubům kde má většina dětí již zkušenosti s fotbalem. Faktem je, že jsme schopni porazit kohokoli z naší skupiny. Jediný tým, který se nám zatím nepodařilo porazit je tým z České Skalice. Věřím ale, že v zimní přestávce doladíme některé neduhy a do jarní části vstoupíme s čistým štítem a nebudeme opakovat chyby z podzimu. 

Čeká nás ještě spousta práce ale pokud se děti budou i nadále snažit a bojovat jako doteď, tak jsem přesvědčený, že můžeme pomýšlet i na lepší umístění v tabulce než jaké máme nyní. 

Vím, že nehrajeme na body, že hrajeme proto abychom si fotbal užili abychom se tím bavili ale posunutí se vpřed je naší motivací i naší odměnou za snahu, kterou jsme do toho společně vložili. Tréninková docházka je za mě velice dobrá, snad nejlepší jakou si pamatuju z minulých ročníků. Nestává se často, že by nás na tréninku bylo méně než 10. 

Dělá mi radost, že naší brankáři David a Michal se kromě chytání umí i střelecky prosadit :)

Nejlepší střelci podzimní části : 

Kysela - 32 gólů

Braha - 21 gólů

Květoň - 17 gólů

Houska - 17 gólů 

Boldi - 15 gólů

Děkuji rodičům, za to jak přistupují k tréninkům a zápasům. Chci rodiče i pochválit, že dětem nevstupují při zápasech do rozhodování a nechávají děti rozhodovat samostatně. Chápu to nutkání do toho dětem vstupovat ale věřte, že když se budete rozhodovat za ně, nikam je to neposune. 

Naš podzimní výkon v soutěži hodnotím pozitivně. U dětí je vidět pokrok a i chuť se zlepšovat. Mrzí mě, že jsem ze začátku o tom pochyboval...

Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

Rychlý kontakt
Podporují nás

Město BroumovVeba a.s. Pappilons  Opat ČEZ Dřevoterm Ostaš