Sára za FC HRADEC

V neděli 18.5.2014 se Sára zúčastnila finálového turnaje dívčích přípravek o mistra České republiky na stadionu Střížkovských Bohemians Praha.

Po čtyřech dílčích turnajích v Trutnově, Hradci Králové, Třebši a Praze, tým FC HRADEC KRÁLOVÉ společně s mužstvem SOKOLA TŘEBEŠ postoupil ze skupiny střed.

Ze skupiny východ postoupila FC ZBROJOVKA BRNOze skupiny západ AC SPARTA PRAHA.

V prvním utkání jsme nestačili podle očekávání na Spartu Praha a po příznivém poločase 0:2 jsme nakonec prohráli 0:7.

Ve druhém utkání nám podle očekávání stejný příděl nadělila i Zbrojovka Brno. Už před turnajem bylo vcelku jasné že se jedeme "porvat" s tradičním soupeřem Sokol Třebeš o třetí místo.

Po pěti minutách prohráváme 0:2 a vše je špatné. Holkám Hradce se však ještě do poločasu podařilo snížit na 1:2. Druhých patnáct minut je pro diváky a rodiče na "infarkt." Vyrovnáváme na 2:2 poté nejlepší hráčka Třebše křížnou střelou k tyči zařizuje Třebši vedení 3:2. Hráčky FC se však nevzdávají a zhruba pět minut před koncem vyrovnávají na 3:3 a vše spěje k pokutovým kopům. Ty se však nakonec nekonají - dvě minuty před koncem Sára placírkou levou nohou posílá svoji střelu nezadržitelně k tyči brankářky Třebše a FC Hradec vyhrává v utkání o třetí místo 4:3. Na jedné straně vypuká gejzír nadšení na druhé i slzičky zklamání. 

Celý turnaj a mistrem České republiky pro sezonu 2013/2014 se po jednobrankovém vítězství nad Spartou stává tým ZBROJOVKY BRNO.

















Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

Rychlý kontakt
Podporují nás

Město Broumov  NSA Hobra Ostaš