Roudnice - Broumov 2:2 (PK 3:2)

Komentář k utkání.

Roudnice – Broumov 2:2, na penalty 3:2

V Roudnici se začalo pěkně zostra. V 9. minutě si vybrala slabší chvilku broumovská defenziva a domácí trestali – 1:0. Hned v následující minutě mohli přidat domácí pojistku, ale proti byl výborně chytající Drahorád. Vyrovnání stavu přinesl rohový kop a hlavička Hanzlíka ve 13. minutě – 1:1. Překlopit utkání zpět na svou stranu mohli domácí v závěru poločasu, gólman Drahorád však byl proti.

Roudnice se ale přece jen ujala vedení, a to deset minut po změně stran – 2:1. Broumov však dokázal i podruhé srovnat krok, v 63. minutě zužitkoval pěknou přihrávku M. Gago – 2:2. Pak ještě protáhl domácího brankáře pěknou střelou Němeček. O vítězi tak musely rozhodnout penalty, v nichž byli lepší domácí.

Sestava Broumova: Drahorád – O. Gago, Štejnar (46. Michálek), Panny, Němeček (81. Dostál) – Wilke, Šimon, Svoboda, Schubert (55. Novák) – Hanzlík, M. Gago.

Tomáš Rejl-sekretář (domácí):

Konečně soupeř, který u nás chtěl hrát fotbal. Hrálo se nahoru, dolu, šance na obou stranách. Domácí jich měli v prvním poločase víc, ale ta koncovka... Druhý poločas byl vyrovnaný. Divákům se muselo utkání líbit. Bod v penaltách šťastně, ale asi spravedlivě pro nás.

Asistent trenéra - Jiří Lehotský (hosté):
Vyrovnané bojovné utkání, které mělo náboj a hra se přenášela z jedné strany na druhou. Spravedlivá remíza.