Mikulášský turnaj v České Skalici

Mikulášský turnaj v České Skalici

Dneska jsme se s mladší přípravkou zůčastnili turnaje v České Skalici, kde nás na konci při vyhlášení navštívili i Mikuláš s čertem :D

Turnaj byl po organizační stránce výborný, bylo nás 5 týmu vč. nutného doprovodu, vše v souladu s protiepidemickým opatřením. Kromě nás se na turnaji představily týmy z :
České Skalice, Nového Města nad Metují, Rasošek a Rychnova nad Kněžnou. 

První zápas proti domácím jsme zvládli na výbornou s celkovým skóre 4:1 v náš prospěch. I když jsme inkasovali první, dokázali jsme zápas otočit a výsledek pohlídat. Druhý zápas jsme nevzládli po všech stránkách a prohráli vysoko 4:0 proti týmu z Rychnova. Hráči z Rychnova byli víc fotbaloví, zkušenější a celkově nás k ničemu moc nepouštěli. 

Třetí zápas proti Nové Městu skončil těsne 3:2, kdy jsme si v podstatě v samotném závěru prohráli zápas, protože jsme byli před vlastní bránou nedůslední. 

Poslední zápas proti Rasoškám byl o poznání lepší, dobře jsme kombinovali, měli jsme i spoustu zakončení ale zlobila nás koncovka. Nakonec jsme si zápas s výhrou 2:0 pohlídali a rozloučili se s turnajem z 3. místa s 6 body.

Organizátorům turnaje chci poděkovat za skvělou organizaci, atmosféru  a hlavně za skvělý zážitek s Mikulášem a čertem na konci :D Nedalo mi, musel jsem se smát. I když jsme turnaj nevyhráli, tak toto stálo za to a myslím si, že to udělalo radost ne jenom mě ale i ostatním. Mrzí mě, že jsem nemohl vzít víc dětí :( Na poslední chvili se jeden odhlásil kvůli nemoci. 

Za Broumov nastoupili : Kysela, Braha Matyáš, Braha Jáchym, Květoňová Sára, Květon, Boldi a Novák.

Výsledek turnaje :

1. Rychnov n. Kněžnou
2. Nové Město n./Metují
3. Broumov
4. Rasošky
5. Česká Skalice

Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

Rychlý kontakt
Podporují nás

Město BroumovVeba a.s. Pappilons  Opat ČEZ Dřevoterm Ostaš