Libčany - Broumov 4:0

Komentář k utkání.

Libčany – Broumov 4:0
Jak by to utkání vypadalo, kdyby… ve 2. min. proměnil hostující Schubert svůj brejk. V něm však trefil jen nohy brankáře domácích. Ve 28. min. se už skóre měnilo. Hráči Libčan přehráli broumovskou obranu, obešli i Drahoráda a střelou do prázdné branky otevřeli skóre utkání – 1:0. Tento gól domácím pomohl a jasně převzali otěže utkání. Svou převahu však dokázali v pojistku přetavit až těsně před přestávkou. Ve 42. min. zahrávali domácí trestný kop a následná přesná hlavička znamenala poločasové vedení 2:0.
Po změně stran se obraz hry moc nezměnil. V 56. min. domácí prošli po pravé straně a přesnou střelou k tyči upravili na 3:0. V 63. min. zahrával Broumov roh na krátko a Svobodův centr spadl na břevno domácí branky. V 83. min. domácí opět přehráli broumovskou obranu a uzavřeli na konečných 4:0. Ještě v 90. min. se proti další tutovce domácích vyznamenal Drahorád.

Kunčar Vojtěch-sekretář (domácí):
Hosté v první minutě neproměnili jasnou brankovou příležitost.Potom jsme utkání ovládli a velmi kvalitně odehráli a vstřelili pěkné branky.Soupeře od většího skóre uchránil skvělý Drahorád.Vynikající výkon podala i trojice rozhodčích z Libereckého kraje.

trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Dnešní utkání bylo naše nejslabší od začátku podzimu.Na začátku jsme měli dvě šance,ale opět selhala žalostná koncovka.Musíme se zapojit do hry všichni,vždyt se fotbal hraje v jedenácti.Dnes byli domácí lepším týmem.