Jičín - Broumov 3:0

Komentář k utkání.

Jičín – Broumov 3:0
Utkání herně neodpovídalo postavení obou celků v tabulce. Poslední Broumov měl totiž na půdě lídra tabulky po celé utkání více ze hry, jenže hosté opět doplatili na hrubé chyby v obraně a neproměňování svých šancí.


Už ve 2. min. šel hostující M. Gago sám na domácího brankáře, jenže Puš potvrdil své kvality a Gagovu střelu vyrazil. Hra se vzápětí přelila na druhou stranu, kde se špatně dohodli broumovští obránci se s svým brankářem a Jičín šel lehce do vedení 1:0. Zbytek první půle se hrál v režii Broumova, ale bez vyložených šancí. Ve 43. min. se opět usmálo štěstí na domácí, když jejich střílený centr skončil u tyče broumovské branky – 2:0.

Nejblíže snížení byl Broumov v 71. min., kdy Schubert prošel do vápna Jičína, kde byl sražen a sudí ukázal na penaltový puntík. K penaltě se postavil Šimon, jenže jeho střelu po zemi k tyči Puš kryl. Na konečných a pro Broumov hodně krutých 3:0 upravoval Jičín v 86. min., kdy využil dalšího okénka v broumovské defenzivě.

Jeník Miroslav, trenér (domácí):
S výsledkem a třemi body spokojenost, po herní stránce jsme se však moc nepředvedli hlavně v útočné fázi, byl to především Broumov, který měl míč častěji na kopačkách, nás však opět výrazně podržel Puš! Bohužel, počítáme opět ztráty v podobě zranění, po Hakenovi je Klaban dalším hráčem, který je na delší čas mimo hru, oba dva budeme těžko nahrazovat, ale nezbývá než zatnout zuby a o to více bojovat!trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Herní výkon z našeho pohledu byl dobrý,ale zase naše chyby,které se pořád opakují nás dostávají dolu.V sedmdesáté minutě jsme měli příležitost pokutového kopu,který jsme taky neproměnili.A tak jsme dostali na konci ještě branku na cestu.Bojovnost a herní projev nám nechybí,ale potřebovali by jsme vstřelit jakoukoliv branku,která by nás ještě více povzbudila.Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

Rychlý kontakt
Podporují nás

Město BroumovVeba a.s. Pappilons  Opat ČEZ Dřevoterm Ostaš