Hořice - Broumov 1:0

Komentář k utkání.

Hořice – Broumov 1:0
V první půli měli hostující fotbalisté znatelnou herní převahu, jenže domácí branku prakticky vůbec neohrozili.
Poprvé se o to pokusil v 19. min. Wilke, který prošel do pokutového území a z pravé strany střílel k tyči, gólman však jeho střelu vyrazil na roh. Ve 38. min. zahrával trestný kop hostující Svoboda, jeho tvrdou střelu ale gólman s těží vyrazil. Krátce před přestávkou se do šance dostali i domácí, prošli broumovskou obranou, ale narazili na pozorného Drahoráda.
Druhý poločas už byl herně vyrovnanější, Broumov si udržoval mírnou herní převahu, ale do šancí se dostávali výhradně domácí. V 68. min. po autovém vhazování trefil domácí hráč poskakující míč přesně k tyči broumovské branky – 1:0. O chvíli později mohli domácí svůj náskok navýšit, Drahorád byl ale proti. Těsně před koncem pak Broumov hasil další šanci Hořic až na brankové čáře.

Josef Vydra - vedoucí mužstva (domácí):
Dnešní výhra je velice cenná, ale více než šťastná. Musíme objektivně přiznat, že Broumov byl v poli lepší, ale chybí mu finální fáze. Náš výkon byl velmi nervózní a odehráli jsme nejhorší zápas v sezóně. Druhý poločas jsme alespoň odmakali a s velkým štěstím získali důležité tři body.

trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Co nám je platný ,že jsme byli po celý zápas lepším týmem.Když nedáme branku nemůžeme vyhrát.Pořád věříme hráčům,že se to už prolomí v dalším zápase.