Chlumec n.C. - Broumov 3:0

Komentář k utkání.

Chlumec nad Cidlinou – Broumov 3:0 (1:0). Broumov začal aktivně, jenže první branku dal Chlumec. Domácím se povedla v 8. min. rychlá akce, kdy využili chyby v rozehrávce Broumova, a bylo to 1:0. Broumov byl i přes obdrženou branku aktivnější, jenže se mu nedařilo dostávat do šancí. Po půl hodině zahrával hostující Čihák trestný kop z levé strany a míč směřující do šibenice domácí gólman zázračně vyrazil. O minutu později se na druhé straně vytáhl Drahorád, který zlikvidoval samostatný nájezd domácího hráče. Další parádní trestný kop předvedl krátce před přestávkou hostující Růžička, jeho dobře mířenou střelu však domácí brankář vyráží na roh.
Pět minut po změně stran viděl druhou žlutou kartu hostující Semerák a Broumov čekala hra v deseti. O dvě minuty později opět chybovala broumovská obrana a domácí jdou do dvoubrankového náskoku – 2:0. Za další dvě minuty zvonila za Drahorádem tyč. Po hodině hry protáhl domácího gólmana Němeček, skóre se ale neměnilo. Na konečných 3:0 upravuje Chlumec v 89. minutě.