Broumov - Rychnov n.K. 0:4

Komentář k utkání.

Broumov – Rychnov nad Kněžnou 0:4

První poločas byl oboustranně vyrovnaný, čemuž odpovídalo i skóre, šancí však bylo poskrovnu. Tu první měl ve 4. min. po centru Schuberta domácí Hanzlík, jenže hlavičkoval vedle rychnovské branky. O dvě minuty později chyboval Broumov v rozehrávce, hosté prošli až před Drahoráda, jehož zachránila branková konstrukce.

Druhý poločas se už hrál podle rychnovských not. Nejprve sice zahrozil táhlou střelou domácí Hušek, jenže skóre se měnilo až po úspěšné dorážce hostů v 55. minutě – 0:1. V 68. min. byl Broumov velmi blízko k vyrovnání, když ostřeloval branku hostů, ale míč do sítě nedostal. Vzápětí už to bylo o dvě branky, když prošel broumovskou obranou Reichl a trefil se přesně do šibenice – 0:2. Jiskru naděje mohl v 74. min. vykřesat domácí M. Gago, jenže v brejku netrefil prostor mezi třemi tyčemi. O pět minut později hosté upravili na 0:3 a v 86. min. z brejku pečetí Rychnov na konečných 0:4.

trenér Jindřich Kitler (domácí):
Je těžké se vyjadřovat.Porážka je moc krutá soupeř trestal opět naše chyby a my nedokážeme dát branku z vyložených šancí.

Jan Čermák, trenér (hosté):
Pro nás důležité utkání jsme zvládli. Pro domácí je výsledek až příliš krutý, ale takový je fotbal. Hráli jsme trpělivě svoji hru, domácí do vyložených šancí nepouštěli a ve druhé půli jsme zaváhání trestali. Rozhodčí odvedli také standardně dobrý výkon, takže se vracíme s pocitem dobře odvedené práce z Broumovského výběžku. Náš fotbalový virtuos Flavio předvedl několik momentů, kvůli kterým se chodí na fotbal. Doufám, že si nějaké další kousky schoval i pro domácí diváky – není lepší pozvánky .