Broumov - Olympia Hradec 0:4

Komentář k utkání.

Broumov – Olympia HK 0:4 (0:4). Hosté začali velice aktivně a hlavně produktivně. Už v 6. min. měli velkou šanci, kdy z malého vápna překopli branku. O minutu později už mířili přesně, kdy po obdobné akci otevírá skóre zápasu Korba. V 9. min. chyboval domácí brankář Drahorád a Korba přidává svou druhou trefu – 0:2. Ve 12. min. zahrávali hosté trestný kop, obstřelili zeď, ale Drahorád se tentokrát nenechal překvapit. O dvě minuty později šel hostující hráč z půlky hřiště sám na domácího brankáře, ale trefil jen břevno. Ve 29. min. se opakoval sólo-nájezd z půlky hřiště a Korba dovršil čistý hattrick – 0:3. Tragickou broumovskou první polovinu zápasu podtrhl ve 32. min. hostující Hubička, který po rohovém kopu upravuje hlavou už na 0:4. Do jediné akce, která by stála za zmínku, se domácí dostali ve 42. min., Svobodova střela ale postrádala přesnost.
Druhý poločas už hosté hráli to, co potřebovali. Blízko korekce výsledku byl v 64. min. domácí Šimon, který nastřelil tyč hostující branky. A protože mířili nepřesně v 71. a v 86. min. ve svých šancích i hosté, skončilo utkání poločasovým skóre 0:4.