Broumov - Lázně Bělohrad 0:0 (PK 4:5)

Komentář k utkání.

Broumov – Lázně Bělohrad 0:0
V první půli měli domácí tři brankové příležitosti, žádnou však nevyužili. V závěru poločasu naopak domácí podržel Drahorád proti tutovce hostů. Druhá půle už se odehrávala uprostřed hřiště bez šancí na obou stranách. V 81. min. zahrávali domácí trestný kop z 25 metrů a Rolníkovu střelu gólman stěží vytáhl. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté o jednu penaltu.

trenér Jindřich Kitler (domácí):
Do dnešního utkání jsme nastoupili opět oslabeni o další hráče a tak jsme to doplnili dorostenci ,kteří se toho zhostili velice dobře.Škoda ,že nevyšla branka ze hry,příležitosti na to byli(břevno,tyčka a dvakrát sami před golmanem),ale na druhou stranu jsme nedostali branku.Pokutové kopy jsou už loterie,ale bod navíc by byl lepší.V dnešním utkání rozhodčí párkrát zaváhali,ale i přesto podali dobrý výkon.Tomáš Marek, trenér (hosté):
Vzhledem k neproměněným šancím na obou stranách asi spravedlivá remíza. Jsem velmi rád, že se nám podařilo získat plusový bod za penalty. Mrzí mě vyloučení našeho hráče. Rozhodčí si to obhájí, ale vzhledem k posuzování podobných situací v tomto utkání mi to přijde necitlivé.Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

Rychlý kontakt
Podporují nás

Město BroumovVeba a.s. Pappilons  Opat ČEZ Dřevoterm Ostaš