Broumov - Dobruška 2:0

Komentář k utkání.

Broumov – Dobruška 2:0
Dobruška začala v Broumově pěkně zostra, když už v 1. min. nastřelila břevno broumovské branky. Poté ale hra upadla do podprůměru a na hrací ploše se nic zajímavého nedělo. Až ve 41. min. dostal pěkný pas do běhu Rolník, zprava odcentroval, jenže jeho pokus hostující brankář vyrazil na roh.

Krátce po změně stran zkoušel střelecké štěstí domácí Šimon, jeho střela z velkého vápna šla ale těsně vedle tyče dobrušské branky. O pět minut později se však už domácím povedlo Svobodou otevřít skóre – 1:0. V 65. min. zachraňoval broumovské akcie Drahorád, o deset minut později postupoval domácí M. Gago sám na brankáře, ale jeho přízemní střelu gólman vyrazil. Vše si ale M. Gago vynahradil v 86. min., kdy svůj únik už proměnil a pečetil tak premiérové vítězství Broumova v letošní sezoně – 2:0.

trenér Jindřich Kitler (domácí):
Hosté prohráli s posledním mužstvem tabulky,ale zaslouženě.Už nejsme poslední.Děkujeme hráčům za předvedený výkon i trojici rozhodčích.

Z. Zounar, asist. trenéra (hosté):
Těžko se to komentuje.V 1. poločase jsme byli lepší a nebezpečnější a hned v druhé minutě nastřelili břevno. Na "zoraném poli" to v 2. půli bylo o tom, kdo dá první branku. To se povedlo domácím a nám tak zbyl jen smutek a marnost...