Broumov - Chlumec n.C. 0:5

Komentář k utkání.

Broumov – Chlumec nad Cidlinou 0:5
Domácí začali jak ze snu a hned v první minutě vstřelili branku, tu jim však sudí upřel. V dalších minutách první půle se hra přelévala od branky k brance se šancemi na obou stranách. Ve 20. min. střelu domácího Svobody vyrazil hostující gólman, vzápětí na druhé straně utekli Chlumečtí a své umění musel ukázat i brankář Broumova. Ve 27. min. pálil domácí Svoboda těsně vedle a o pět minut později prošel obranou Chlumce Hanzlík, přehodil brankáře, jenže netrefil branku. Další šanci domácí promarnili ve 38. min. a o chvíli později za to pykali. Střelou z dálky se Chlumec ve 41. min. ujal vedení – 0:1.

Odpor Broumova zlomili hosté hned zkraje druhé půle, když už ve 49. min. upravili na 0:2. Domácí mohl v 55. min. vrátit do hry Wilke, jenže branku Chlumce těsně minul. O dvě minuty později inkasovali domácí z penalty potřetí – 0:3. Čtvrtý gól vstřelil Chlumec v 77. min. a vzápětí upravili hosté na konečných 0:5.

trenér Jindřich Kitler (domácí):
Bylo to o první brance,měli jsme v prvním poločase tři vyložené šance,které jsme zahodili.V druhém poločase nám hosté dali dvě branky po sobě a bylo po zápase.Ani bůh nám nepomohl při našem katastrofálním zakončení.

Petr Průcha , trenér (hosté):
Důležité utkání na půdě nepříjemného soupeře jsme zvládli.Měli jsme mizerný začátek a přežili jsme dvě šance domácích.Postupem času jsme se dostali do hry a začali si vytvářet šance.Proměnili jsme až tu třetí a tím určili ráz utkání.Druhou púli jsme měli již ve své moci.Jsme nesmírně rádi za první vítězství venku v této sezóně.