Broumov - Červený Kostelec 1:2
16.08.2016 14:32:48 | autor: Petr Možný | komentáře: 0
Komentář k utkání.
Broumov – Červený Kostelec 1:2 (0:0). Derby dvou tradičních soupeřů nabídlo v první půli vyrovnaný, bojovný i poměrně pohledný fotbal. Poprvé zahrozilo před domácí brankou, hostující pokus nůžkami ale skončil těsně nad broumovským břevnem. Všichni svatí stáli při domácích krátce před poločasem, kdy jeden z hostujících hráčů sám na penaltě netrefil míč.
Druhý poločas začal lépe pro Kostelec. Ve 47. min. zamával broumovské obraně Koval a z brejku otevřel skóre utkání – 0:1. Po hodině hry ukázal své umění hostující gólman Kobos, který si poradil s utěšenou ránou Svobody. O čtyři minuty později utekl broumovské obraně opět Koval a upravil na 2:0. Novou zápletku vnesl do zápasu v 81. min. Schubert, jenž snížil na 1:2. O chvíli později podržel hosty opět Kobos a v nastaveném čase šla Dostálova hlavička nad kostelecké břevno.
Jindřich Kitler, trenér mužstva (domácí):
První poločas byl od nás zodpovědný a bojovný.Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně a nechali soupeře odskočit o dvě branky po našich chybách.Hráči to nevzdali a snížili a v závěru jsme měli dvě tutovky ,které nám hostující brankář chytil.Tomuto utkání by slušela spíše remíza. |
Josef Macek, vedoucí mužstva (hosté):
První poločas si divák fotbalu moc neužil, až ve 40. min. jsme zahodili gólovou šanci Martínkem. Povedl se nám vstup do druhé půle, kdy šanci ve 47. min. s přehledem proměnil Koval, tentýž hráč po vysunutí Radou skóruje neomylně podruhé v 64. min. Do 80. min jsme měli zápas pod kontrolou, ale domácí z ojedinělé šance skórovali a tím zápas velice zdramatizovali. V závěru nás podržel gólman Kobos. Za 3 body jsme rádi. |
Sdílet na:
K článku se nevztahují žádné komentáře.