Vysoká nad Labem - Broumov 3:2

Komentář k utkání.

Vysoká nad Labem - Broumov  3:2

Vysoká nad Labem – Broumov 3:2 (1:1). Ve Vysoké se hrálo utkání na oboustranně vysoké úrovni.

Do utkání vstoupili lépe domácí, jejich vyloženou šanci z 8. min. však výborně likviduje broumovský brankář Drahorád. Broumovský gólman poprvé inkasuje ve 22. min., kdy se nešťastně srazil z domácím hráčem Schubert, Vysoká rázem svého soupeře přečíslila a jde do vedení 1:0. Po půl hodině hry se opět vyznamenal Drahorád, který kryje brejk domácích. O chvíli později přenáší hru zprava doleva T. Mucha, míč se snesl k volnému M. Gagovi, jehož střela ale míří vedle domácí branky. Vyrovnání se Broumov dočkal v poslední minutě první půle. Dlouhý centr O. Gaga nachází T. Muchu, ten přiťukává M. Gagovi a je to 1:1.

Do vedení se hosté dostávají v 68. min., kdy M. Gago přiťukává na velkém vápně míč T. Muchovi, jenž obstřeluje protihráče a míč zapadá přesně k tyči – 1:2. Čtvrt hodiny před koncem však domácí nákop podcenil broumovský gólman a Vysoká snadno srovnává na 2:2. Další klíčový moment zápasu přichází v 80. min., kdy hostující M. Gago vystihl domácí malou domů, mimo vápno je sražen vybíhajícím brankářem, jenž si však vysloužil jen žlutou kartu. Kalich hořkosti si Broumov vypíjí v 86. min., kdy po ofsajdem zavánějící situaci utíkají domácí broumovské obraně a upravují na konečných 3:2.

Petr Silbernágl-trenér (domácí):
Diametrálně odlišný přístup k utkání. Na jedné straně nesmírná touha bodovat, na straně druhé asi vznášení se v oblacích při pohledu na tabulku KP. Šli jsme do vedení, které nás mělo uklidnit. Nastal však pravý opak. Hosté zjistili, že se s námi dá hrát. Aktivně nás napadali, lépe kombinovali a zcela zaslouženě vyrovnali. Ještě hůř bylo po poločase, kdy se ujali vedení 1:2. Až v 74.min. se nám po chybném vyběhnutí brankáře hostí podařilo vyrovnat a v samém závěru i vstřelit vítěznou branku.

trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Toto utkání jsme začali chladně a prohrávali 1:0.Pak jsme se přestali bát hrát a do poločasu vyrovnali na 1:1.Druhý poločas jsme hráli ,bojovali a vedli.Naše hra se zvedla,ale neproměnění naších brankových příležitostí se nám stalo osudným a nakonec prohráli.I když za dnešní výkon je ztráta tří bodů moc smolná.