víkendové turnaje v Úpici

víkendové turnaje v Úpici

Předešlý víkend byl ve znamení halových turnajů na kterých jsme se v Úpici zůčastnili s oběma mužstvy mladší přípravky. V sobotu jsme se umístili s kategorií U7 na 5. místě, kdy nám třetí místo vyfouklo v posledním zápase domáci mužstvo z Úpice.

Střelci : Boldi 1x, Houska 3x, Hofman 3x, Kysela 9x, Šembera 11x

Kluci předváděli to, na co jsem zvyklý, avšak nám vůbec nesedla hra s mantinely na obou stranách, na takovém hřišti máme odehraných 0 hod. Celkově jsem však s morálkou a výkonem spokojený ale neumístění se na lepších pozicích mě mrzí, protože bodově i skórově jsme se rovnali s prvními mužstvy.

Co se týče nedělního turnaje s kategorií U9, tak vzhledem k tomu, že turnaj je určen pro ročníky 2011 (toho máme v oddílu nedostatek), odpovídalo tomu i přes veškerou snahu a bojovnost kluků i celkové umístění. Soupeři byli zkušenější a mnohdy i fyzicky vyspělejší, kdy souboje byli pro naše nejmladší kluky někdy i bolestivé. I navzdory tomu jsme dokázali jednou zvítězit a vyhnuli se tak poslednímu místu. Se 3 body jsme tedy získali 6. místo.

Střelci : Dítě, Hendrichovský, Láník

Chtěl bych pochválit výkony Tomáše Strnada, který proti Novému Městu vychytal spoustu tutových akcí ale celkově si v brance vedl skvěle. Gratuluji ! Ostatním klukům děkuji za snahu a bojovnost a doufám, že se aspoň trochu bavili.


Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří