Úpice - Broumov 4:3

Komentář k utkání.

Úpice - Broumov  4:3

ÚPICE – BROUMOV 4:3
V Úpici se hrálo divácky velmi pohledné utkání s množstvím šancí a nakonec i gólů. Hned v první minutě měli domácí velkou příležitost, střelu ale vyrazil hostující gólman Drahorád na roh, po němž ale už Úpice udeřila – 1:0. Po nevyužitých šancích na obou stranách přišla 10. minuta a trestný kop domácích, po němž byl stav 2:0. Do zápasu vrátil hosty v 17. minutě po pěkné kombinační akci Wilke – 2:1. A po půl hodině hry to bylo po další kombinaci hostů a zakončení Němečka 2:2. Hned vzápětí se ale za hostujícím Drahorádem rozezvučelo břevno. Další obrovskou šanci pak Drahorád domácím kryl. V závěru poločasu měli hosté dvě gólovky, neuspěli a ve 45. minutě nastřelili domácí opět břevno.

Hned po změně stran dostali Broumovští výhodu trestného kopu, z něhož otočil skóre střelou přes zeď Svoboda – 2:3. O tři minuty později ale už bylo znovu srovnáno – 3:3. Gólovou tečku za úrodným zápasem napsal v 81. minutě domácí Pich, jehož trestný kop z dálky prošel až do broumovské sítě – 4:3. Na tomto výsledku už nic nezměnila ani další povedená střela domácích, kterou v 90. minutě zastavilo opět břevno.

Sestava Broumova: Drahorád – O. Gago, Štejnar (64. Riabec), Panny, Michálek – Němeček (68. Spišák), Wilke, Šimon (50. Frydrych), Svoboda – Schubert (83. Lehotský), Hanzlík.

Radek Kaplan trenér (domácí):

Pro diváky gólově i herně atraktivní utkání, pro trenéry trochu infarktové. V desáté min. vedeme o dvě branky, do dvacáté minuty dvě naše tutovky nevyužity a do kabin jdeme za stavu dva dva. Běží 47. minuta hosté vedou, v 50-té min. srovnáno a v 81. minutě místostarosta ve vzduchu otáčí skóre pro domácí.

Jindrich Kitler,trener (hosté):
Infarktové utkání na obou stranách. Spoustu šancí, ale domácí využili o jednu tutovku víc a berou všechny body. My musíme zapomenout a soustředit se na další zápasy.