Týniště n.Orl. - Broumov 3:2

Komentář k utkání.

Týniště n.Orl. - Broumov  3:2

Týniště – Broumov 3:2

V 9. minutě dostal míč do brejku hostující Schubert, jenže jej zbytečně zasekl a z otočky mířil mimo. Skóre se tak měnilo ve 14. minutě na druhé straně, kdy šli domácí z ojedinělého útoku do vedení 1:0. Broumov mohl odpovědět ve 22. minutě, jenže Svobodův centr trkl Hanzlík těsně vedle branky. O chvíli později prošel obranou Týniště Schubert, svou střelou ale domácího brankáře nevystrašil. Po půl hodině hry se opět dostali do útoku domácí, první střelou z dálky se ještě neprosadili, z následné dorážky ale už ano – 2:0. Na poločasových 2:1 snížil ve 39. minutě Hanzlík, který se opřel do Svobodova centru – 2:1.

Zaslouženého vyrovnání se dočkal Broumov v 58. minutě, kdy byl těsně před vápnem nedovoleně zastaven Schubert a následný trestný kop proměnil ve vyrovnávací trefu Svoboda – 2:2. V 72. minutě však Broumov neodvrátil míč ve skrumáži před svou brankou a domácí rozhodli – 3:2.

Sestava Broumova: Drahorád – O. Gago, Štejnar, Šimon, Michálek (73. Lehotský) – Němeček (65. Novák), Wilke, Svoboda, Schubert (68. Dostál) – Hečko, Hanzlík.

Šrajer - sekretář (domácí):

Slavností otevření rekonstruovaného hřiště v Olšině bylo vylepšené důležitým vítězství nad velmi dobrým soupeřem. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení, ale techničtější hostující celek dokázal vyrovnat! Rozhodující branku vstřelil Martin Novák a ta znamenala těžce vydřené vítězství!

trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Herně jsme nepropadli ale propadli v koncovce kdy domácí využili ze čtyř tři branky.Dnešní projev neodpovídá výsledku