Příjemně strávené sobotní dopoledne v Polici nad Metují, která zorganizovala turnaj mladších přípravek. Sluníčko svítilo, góly padaly, co víc si přát :))
Na turnaji se zůčastnilo celkem 7 mužstev. Za BROUMOV nastoupili hráči : Gago, Osoba, Strnad, Štěpán, Hanzlík, Hendrichovský, Dítě, Braha M., Kysela.
Výsledky jednotlivých zápasu Broumova :
Broumov : Police (vosi) 0:6
Broumov : Třebeš-dívky 2:1
Broumov : Hronov 1:3
Broumov : Machov 1:3
Broumov : Č.Kostelec 2:0
Broumov : Police (tuleni) 5:3
Broumov obsadil celkově s 9 body 4. místo
Nejlepší střelec za Broumov byl se 4 góly Jirka GAGO, kromě něj se gólově prosadili Kysela, Hendrichovský, Strnad, Osoba, Štěpán a Dítě všichni po jednom gólu. V bráně jsme se taky střídali :)
Organizátorům chci poděkovat za skvěle zorganizovaný turnaj, téměř nulové prostoje, hrálo se na 2 hřištích po 12-ti minutách.
Co se týče naší hry, tak dělali jsme chyby v obraně, moc si nepřihrávali, dělali jsme kličky do hráčů, dlouho se rozhodovali při zakončování... prostě rozhodně je co zlepšovat avšak klukům se nedá odepřít snaha a bojovnost. Vůbec se nám nepovedl první zápas proti domácím ale celkově hodnotím výkon mužstva kladně. S nejlepšími týmy jsme do poslední chvíle hráli vyrovnaně.
Rodičům děkuji za spolupráci a těším se na příští turnaj.