turnaj U7 Červený Kostelec - 1. místo

turnaj U7 Červený Kostelec - 1. místo

Jak lépe začít první březnovou neděli než vítězným turnajem :)

Co se nám nepovedlo před 2 týdny, se povedlo teď. S naší U7 jsme se zůčastnili turnaje v Červeném Kostelci. Celkově jsme odehráli 8 utkání systémem 2x každý s každým. Mimo nás dorazila mužstva z Jaroměře, Stárkova, Červený Kostelec měl dokonce 2 mužstva. O první místo jsme bojovali do poslední chvíle s největším konkurentem z Červeného Kostelce. První vzájemné utkání skončilo remízou, takže se rozhodovalo až v druhém vzájemném zápase, kde se o vítězný gól postaral Míša Houska, zápas nakonec skončil 2:1 pro nás. 

Turnaj jsme zakončili skórem 32:3. Nejlepší střelec turnaje byl Honzík Dítě, který se trefil celkem 10x do brány soupěře. Hrálo se systémem 4 + 1, v bráne se vystřídali téměř všichni naši hráči, nejvíce však David Kysela, který se do brány postavil celkem 3x. Největší radost mám z toho, že se gólově prosadili všichni naší hráči. 

Jinak co se týče hry samotné, tak jsme vyhrávali souboje 1 na 1, přesně si přihrávali a při bránění jsme se poctivě vraceli. Hrálo se na hřiště 42x22 m (tuším), takže jsme se i docela naběhali. Trochu jsem měl obavy z velkého hřiště ale nakonec to dobře dopadlo. Jsem na kluky hrdý jak se o první místo s domacími poprali, ti nám vítězství zadarmo opravdu nedali, bojovali taky statečně. Kromě trofeje a diplomu jsme vyhráli i výborný dort, který jsme před odjezdem zbagrovali :)

Střelci za Broumov :

Dítě 10x

Kysela 8x

Braha Matyáš 7x

Houska 2x

Braha Jáchym 2x

Vigláš 2x


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří