Trutnov B - Broumov 0:3

Komentář k utkání.

Trutnov B - Broumov  0:3

TRUTNOV B – BROUMOV 0:3

V prvním poločase byli domácí výrazně aktivnější i nebezpečnější, jenže hosté vyučovali z produktivity.

První lekci udělil Broumov domácím fotbalistům v 16. minutě, kdy utekl M. Gago, našel ještě lépe postaveného Schuberta, jehož první střelu brankář vyrazil, a dorážku pak za cenu penalty lapil domácí hráč. Sudí po zásluze nařídil pokutový kop, z něhož se M. Gago nemýlil – 0:1. V dalších minutách přiváděl domácí střelce k šílenství hostující čaroděj Drahorád, který jim likvidoval jednu šanci za druhou. A tak když se neměli ke změně skóre domácí, ujal se toho ve 33. minutě hostující Svoboda. Jeho trestný kop skončil s pomocí tyče podruhé v síti trutnovské rezervy – 0:2. V samém závěru první půle opět ukázal své umění Drahorád.

Hned zkraje druhé půle měl Trutnov další šanci, ta však skončila rohem. Nejblíže snížení byli domácí v 65. minutě, kdy po zákroku Pannyho ve vápně dostali výhodu pokutového kopu. Jenže muž utkání, hostující gólman Drahorád, si s ní poradil. Čtvrt hodiny před koncem mohl definitivně pohřbít naděje domácích Wilke, který obstřeloval brankáře, jenže minul i jeho branku. Pečeť na broumovské vítězství tak dal až v 84. minutě Lehotský, který přetavil ve třetí broumovský gól nadýchaný centr od Svobody.

Sestava Broumova: Drahorád – O. Gago (55. Lehotský), Štejnar, Panny, Michálek – Němeček (80. Kitler), Wilke, Svoboda, Schubert – M. Gago, Hanzlík.

Realizační tým MFK Trutnov (domácí):

Toto utkání se nám po herní stránce celkem vydařilo. Od začátku jsme byli nebezpečnější, aktivnější a měli více ze hry. Bohužel střelecky to byl pravý opak. Všechny šance, z nichž některé po gólu doslova volaly, jsme dokázali zahodit a náš zmar stvrdila neproměněná penalta. Hosté naopak dokázali svůj pokutový kop přetavit ve vedení, a pak velmi šťastným ale také velmi krásným gólem odskočit na rozdíl dvou branek. My už jsme se vzhledem k naší střelecké impotenci na žádné drama nezmohli.

Jindrich Kitler,trener (hosté):
Domácí byli první poločas durazní a lepši kombinovali. Nám se vydařily dvě standardní situace, které jsme proměnili. Druhý poločas už od nás byl lepší a koncentrovanější. Jsme rádi za tři body.