Rozpis na jaro 2017

Po všech změnách do dneška.

Rozpis na jaro 2017
Program fotbalového oddílu Slovan Broumov – jaro 2017.  
Krajský přebor - muži "A" Číslo utkání  
    začátek kolo       Hřiště
Neděle 12.3.2017 14:30 16. Červený Kostelec Broumov      
Neděle 19.3.2017 15:00 17. Broumov   Nové Město n.M.    
Neděle 26.3.2017 14:00 18. Slávia Hradec Králové Broumov      
Neděle 2.4.2017 16:00 19. Broumov   Nový Bydžov    
Neděle 9.4.2017 16:30 20. Rychnov n.K. Broumov      
Neděle 16.4.2017 17:00 21. Broumov   Jičín    
Sobota 22.4.2017 17:00 22. Chlumec n.C. Broumov      
Neděle 30.4.2017 17:00 23. Lázně Bělohrad Broumov      
Neděle 7.5.2017 17:00 24. Broumov   Libčany    
Sobota 13.5.2017 17:00 25. Vysoká n.L. Broumov      
Neděle 21.5.2017 17:00 26. Broumov   Jaroměř    
Sobota 27.5.2017 17:00 27. Dobruška Broumov      
Neděle 4.6.2017 17:00 28. Broumov   Provodov    
Neděle 11.6.2017 17:00 29. Kostelec n.Orl. Broumov      
Neděle 18.6.2017 17:00 30. Broumov   Hořice v P.    
Krajský přebor - dorostu U19 Číslo utkání  
    začátek kolo       Hřiště
Neděle 19.3.2017 12:30 17. Broumov Týniště n.O.    
Sobota 25.3.2017 12:30 18. Nová Paka/Stará Paka Broumov   Nová Paka UT
Neděle 2.4.2017 VOLNO 19.     Volno  
Sobota 8.4.2017 13:30 20. Solnice Broumov    
Čtvrtek 13.4.2017 17:00 16. Dvůr Králové n.L. Broumov    
Neděle 16.4.2017 14:30 21. Broumov Rychnov / Vamberk    
Neděle 23.4.2017 17:00 22. Třebechovice p.O. Broumov    
Neděle 30.4.2017 14:30 23. Broumov Hořice v P.    
Sobota 6.5.2017 14:45 24. Chlumec n.C. Broumov    
Neděle 14.5.2017 VOLNO 25. Smiřice (odhlášeno) Broumov Volno  
Neděle 21.5.2017 14:30 26. Broumov Slávia Hradec Králové    
Sobota 27.5.2017 14:00 27. Olympia/Nový Bydžov Broumov   Kukleny
Neděle 4.6.2017 14:30 28. Broumov Skřivany    
Neděle 11.6.2017 14:30 29. Č. Kostelec/Č. Skalice Broumov   Česká Skalice
Neděle 18.6.2017 14:30 30. Broumov Jičín    
Krajský přebor - starší žáci U15    
    žáci kolo     kolo Hřiště
Neděle 19.3.2017 9:30 1. Jičín / Javorka Broumov   Jičín UT
Sobota 25.3.2017 9:30 2. Broumov Chlumec n.C.    
Sobota 1.4.2017 9:30 3. Nový Hradec Králové Broumov    
Sobota 8.4.2017 9:30 4. Broumov Jaroměř    
Čtvrtek 13.4.2017 9:30 8. Vrchlabí Broumov    
Sobota 15.4.2017 9:30 5. Kostelec n.Orl./Častol. Broumov   Kostelec n.Orl.
Sobota 22.4.2017 9:30 6. Broumov Třebeš    
Sobota 29.4.2017 9:30 7. Broumov N.Město/Č.Skalice    
               
Po odehrání se tabulka rozdělí na dvě skupiny podle bodů a bude se hrát opět každý s každým.  

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří