Rozpis mladší přípravky - okres

Rozpis mladší přípravky - okres

Náchod › 2021 H1A - Hydraulika Vancl Okresní přebor - mladší přípravky

 

Rozpis a výsledky

1. kolo

Sobota 4. 9. 2021 09:00
Spartak Police n/ M - TJ SOKOL Stárkov
 
Sobota 4. 9. 2021 09:00
Spartak Police n/ M - Ji VEBA Machov
 
Sobota 4. 9. 2021 09:40
Ji VEBA Machov - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 4. 9. 2021 09:40
Spartak Police n/ M - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 4. 9. 2021 10:30
TJ SOKOL Stárkov - Ji VEBA Machov
 
Sobota 4. 9. 2021 10:30
TJ SOKOL Stárkov - TJ Sl. Broumov
 
Neděle 5. 9. 2021 09:30
FK Jaroměř - SK Česká Skalice
 
Neděle 5. 9. 2021 09:30
TJ Rasošky - AFK Hronov
 
Neděle 5. 9. 2021 10:10
FK Jaroměř - AFK Hronov
 
Neděle 5. 9. 2021 10:10
TJ Rasošky - SK Česká Skalice
 
Neděle 5. 9. 2021 10:50
FK Jaroměř - TJ Rasošky
 
Neděle 5. 9. 2021 10:50
SK Česká Skalice - AFK Hronov
 

2. kolo

Sobota 11. 9. 2021 09:00
SK Česká Skalice - Spartak Police n/ M
 
Sobota 11. 9. 2021 09:00
Ji VEBA Machov - FK Jaroměř
 
Sobota 11. 9. 2021 09:00
TJ SOKOL Stárkov - AFK Hronov
 
Sobota 11. 9. 2021 09:00
TJ Rasošky - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 11. 9. 2021 09:40
TJ SOKOL Stárkov - TJ Rasošky
 
Sobota 11. 9. 2021 09:40
AFK Hronov - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 11. 9. 2021 09:40
SK Česká Skalice - FK Jaroměř
 
Sobota 11. 9. 2021 09:40
Spartak Police n/ M - Ji VEBA Machov
 
Sobota 11. 9. 2021 10:30
SK Česká Skalice - Ji VEBA Machov
 
Sobota 11. 9. 2021 10:30
Spartak Police n/ M - FK Jaroměř
 
Sobota 11. 9. 2021 10:30
TJ SOKOL Stárkov - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 11. 9. 2021 10:30
TJ Rasošky - AFK Hronov
 

3. kolo

Sobota 18. 9. 2021 09:00
TJ Rasošky - FK Jaroměř
 
Sobota 18. 9. 2021 09:00
TJ SOKOL Stárkov - Spartak Police n/ M
 
Sobota 18. 9. 2021 09:00
Ji VEBA Machov - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 18. 9. 2021 09:00
SK Česká Skalice - AFK Hronov
 
Sobota 18. 9. 2021 09:40
Ji VEBA Machov - SK Česká Skalice
 
Sobota 18. 9. 2021 09:40
TJ Sl. Broumov - AFK Hronov
 
Sobota 18. 9. 2021 09:40
TJ Rasošky - Spartak Police n/ M
 
Sobota 18. 9. 2021 09:40
TJ SOKOL Stárkov - FK Jaroměř
 
Sobota 18. 9. 2021 10:30
TJ Rasošky - TJ SOKOL Stárkov
 
Sobota 18. 9. 2021 10:30
FK Jaroměř - Spartak Police n/ M
 
Sobota 18. 9. 2021 10:30
Ji VEBA Machov - AFK Hronov
 
Sobota 18. 9. 2021 10:30
SK Česká Skalice - TJ Sl. Broumov
 

4. kolo

Sobota 25. 9. 2021 09:00
TJ SOKOL Stárkov - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 25. 9. 2021 09:00
FK Jaroměř - SK Česká Skalice
 
Sobota 25. 9. 2021 09:00
AFK Hronov - TJ Rasošky
 
Sobota 25. 9. 2021 09:00
Spartak Police n/ M - Ji VEBA Machov
 
Sobota 25. 9. 2021 09:40
AFK Hronov - Spartak Police n/ M
 
Sobota 25. 9. 2021 09:40
TJ Rasošky - Ji VEBA Machov
 
Sobota 25. 9. 2021 09:40
TJ SOKOL Stárkov - FK Jaroměř
 
Sobota 25. 9. 2021 09:40
SK Česká Skalice - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 25. 9. 2021 10:30
TJ SOKOL Stárkov - SK Česká Skalice
 
Sobota 25. 9. 2021 10:30
FK Jaroměř - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 25. 9. 2021 10:30
AFK Hronov - Ji VEBA Machov
 
Sobota 25. 9. 2021 10:30
TJ Rasošky - Spartak Police n/ M
 

5. kolo

Sobota 2. 10. 2021 09:00
Spartak Police n/ M - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 2. 10. 2021 09:00
FK Jaroměř - AFK Hronov
 
Sobota 2. 10. 2021 09:00
SK Česká Skalice - TJ Rasošky
 
Sobota 2. 10. 2021 09:00
Ji VEBA Machov - TJ SOKOL Stárkov
 
Sobota 2. 10. 2021 09:40
Ji VEBA Machov - TJ Rasošky
 
Sobota 2. 10. 2021 09:40
SK Česká Skalice - TJ SOKOL Stárkov
 
Sobota 2. 10. 2021 09:40
Spartak Police n/ M - FK Jaroměř
 
Sobota 2. 10. 2021 09:40
AFK Hronov - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 2. 10. 2021 10:30
Spartak Police n/ M - AFK Hronov
 
Sobota 2. 10. 2021 10:30
TJ Sl. Broumov - FK Jaroměř
 
Sobota 2. 10. 2021 10:30
Ji VEBA Machov - SK Česká Skalice
 
Sobota 2. 10. 2021 10:30
TJ Rasošky - TJ SOKOL Stárkov
 

6. kolo

Sobota 9. 10. 2021 09:00
TJ Rasošky - FK Jaroměř
 
Sobota 9. 10. 2021 09:00
SK Česká Skalice - AFK Hronov
 
Sobota 9. 10. 2021 09:00
TJ Sl. Broumov - Ji VEBA Machov
 
Sobota 9. 10. 2021 09:00
Spartak Police n/ M - TJ SOKOL Stárkov
 
Sobota 9. 10. 2021 09:40
TJ Sl. Broumov - Spartak Police n/ M
 
Sobota 9. 10. 2021 09:40
TJ SOKOL Stárkov - Ji VEBA Machov
 
Sobota 9. 10. 2021 09:40
TJ Rasošky - SK Česká Skalice
 
Sobota 9. 10. 2021 09:40
AFK Hronov - FK Jaroměř
 
Sobota 9. 10. 2021 10:30
FK Jaroměř - SK Česká Skalice
 
Sobota 9. 10. 2021 10:30
TJ Rasošky - AFK Hronov
 
Sobota 9. 10. 2021 10:30
TJ Sl. Broumov - TJ SOKOL Stárkov
 
Sobota 9. 10. 2021 10:30
Spartak Police n/ M - Ji VEBA Machov
 

7. kolo

Sobota 16. 10. 2021 09:00
AFK Hronov - Spartak Police n/ M
 
Sobota 16. 10. 2021 09:00
SK Česká Skalice - TJ SOKOL Stárkov
 
Sobota 16. 10. 2021 09:40
AFK Hronov - TJ SOKOL Stárkov
 
Sobota 16. 10. 2021 09:40
SK Česká Skalice - Spartak Police n/ M
 
Sobota 16. 10. 2021 10:30
AFK Hronov - SK Česká Skalice
 
Sobota 16. 10. 2021 10:30
Spartak Police n/ M - TJ SOKOL Stárkov
 
Neděle 17. 10. 2021 09:00
FK Jaroměř - TJ Rasošky
 
Neděle 17. 10. 2021 09:00
Ji VEBA Machov - TJ Sl. Broumov
 
Neděle 17. 10. 2021 09:40
FK Jaroměř - Ji VEBA Machov
 
Neděle 17. 10. 2021 09:40
TJ Rasošky - TJ Sl. Broumov
 
Neděle 17. 10. 2021 10:30
FK Jaroměř - TJ Sl. Broumov
 
Neděle 17. 10. 2021 10:30
TJ Rasošky - Ji VEBA Machov
 

8. kolo

Sobota 23. 10. 2021 09:00
SK Česká Skalice - TJ Rasošky
 
Sobota 23. 10. 2021 09:00
Spartak Police n/ M - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 23. 10. 2021 09:00
AFK Hronov - FK Jaroměř
 
Sobota 23. 10. 2021 09:00
TJ SOKOL Stárkov - Ji VEBA Machov
 
Sobota 23. 10. 2021 09:40
AFK Hronov - TJ SOKOL Stárkov
 
Sobota 23. 10. 2021 09:40
Ji VEBA Machov - FK Jaroměř
 
Sobota 23. 10. 2021 09:40
SK Česká Skalice - Spartak Police n/ M
 
Sobota 23. 10. 2021 09:40
TJ Rasošky - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 23. 10. 2021 10:30
SK Česká Skalice - TJ Sl. Broumov
 
Sobota 23. 10. 2021 10:30
TJ Rasošky - Spartak Police n/ M
 
Sobota 23. 10. 2021 10:30
AFK Hronov - Ji VEBA Machov
 
Sobota 23. 10. 2021 10:30
TJ SOKOL Stárkov - FK Jaroměř
 

9. kolo

Sobota 30. 10. 2021 09:00
TJ SOKOL Stárkov - Spartak Police n/ M
 
Sobota 30. 10. 2021 09:00
TJ Rasošky - FK Jaroměř
 
Sobota 30. 10. 2021 09:00
TJ Sl. Broumov - Ji VEBA Machov
 
Sobota 30. 10. 2021 09:00
SK Česká Skalice - AFK Hronov
 
Sobota 30. 10. 2021 09:40
TJ Sl. Broumov - SK Česká Skalice
 
Sobota 30. 10. 2021 09:40
AFK Hronov - Ji VEBA Machov
 
Sobota 30. 10. 2021 09:40
TJ SOKOL Stárkov - FK Jaroměř
 
Sobota 30. 10. 2021 09:40
TJ Rasošky - Spartak Police n/ M
 
Sobota 30. 10. 2021 10:30
TJ SOKOL Stárkov - TJ Rasošky
 
Sobota 30. 10. 2021 10:30
Spartak Police n/ M - FK Jaroměř
 
Sobota 30. 10. 2021 10:30
TJ Sl. Broumov - AFK Hronov
 
Sobota 30. 10. 2021 10:30
Ji VEBA Machov - SK Česká Skalice
 

EXPORT DO KALENDÁŘE


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří