Rozpis fotbalu pro podzimní soutěž.

Rozpis fotbalu pro podzimní soutěž.
Program fotbalového oddílu Slovan Broumov – podzim 2018.  
1. A třída - muži Číslo utkání  
    začátek kolo       Hřiště
Neděle 12.8.2018 17:00 1. Broumov   Olympia/Kratonohy B    
Neděle 19.8.2018 17:00 2. Broumov   Úpice    
Sobota 25.8.2018 17:00 3. Kobylice Broumov      
Neděle 2.9.2018 17:00 4. Broumov   Roudnice    
Sobota 8.9.2018 17:00 5. Lokomotiva Hradec Broumov      
Neděle 16.9.2018 17:00 6. Broumov   Velké Poříčí    
Neděle 23.9.2018 16:30 7. Náchod "B" Broumov      
Neděle 30.9.2018 16:30 8. Broumov   Nový Hradec    
Neděle 7.10.2018 16:00 9. Černilov Broumov      
Neděle 14.10.2018 15:30 10. Broumov   Česká Skalice    
      11. Trutnov "B" Broumov   hlášenka  
Neděle 28.10.2018 14:30 12. Broumov   Police n.Met.    
Sobota 3.11.2018 14:00 13. Nové Město n.M. Broumov      
Neděle 11.11.2018 14:00 14. Broumov   Kunčice    
Neděle 18.11.2018 13:30 15. Týniště n.Orl. Broumov      
Krajský přebor - dorostu U19 Číslo utkání  
    začátek kolo       Hřiště
Neděle 19.8.2018 14:30 2. Broumov Předměřice    
      3. Nový Hradec Broumov hlášenka  
Neděle 2.9.2018 14:30 4. Broumov Rychnov n.K.    
Neděle 9.9.2018 14:30 5. Vrchlabí Broumov    
Neděle 16.9.2018 14:30 6. Broumov Kostelec/Častolovice    
Sobota 22.9.2018 13:00 7. Slávia Hradec Králové Broumov    
Neděle 30.9.2018 14:00 8. Broumov Týniště n.Orl.    
Sobota 6.10.2018 13:30 9. N.Paka/S.Paka Broumov   Nová Paka
Neděle 14.10.2018 13:00 10. Broumov Jaroměř    
      11. Stěžery Broumov hlášenka  
Neděle 28.10.2018 12:00 12. Broumov Nové Město n.M.    
Neděle 4.11.2018 11:30 13. Č.Kostelec/Hronov Broumov    
Neděle 11.11.2018 11:30 1. Broumov Borohrádek    
Krajský přebor - starší žáci U15    
    žáci kolo     kolo Hřiště
Sobota 18.8.2018 9:30 2. Broumov Hořice    
      3. Nový Hradec Broumov hlášenka  
Sobota 1.9.2018 9:30 4. Broumov Olympia/Kratonohy    
      5. Jičín Broumov hlášenka  
Sobota 15.9.2018 9:30 6. Broumov Kostelec/Častolovice    
Sobota 22.9.2018 11:15 7. Jaroměř/Černilov Broumov   Jaroměř
      8. Vysoké Mýto Broumov hlášenka  
Sobota 6.10.2018 9:30 9. Broumov Vrchlabí    
      10. Nové Město n.M. Broumov hlášenka  
Sobota 20.10.2018 9:30 11. Broumov Červený Kostelec    
Sobota 27.10.2018 14:30 12. Hořiněves/Předměřice Broumov   Předměřice
Sobota 3.11.2018 9:30 13. Broumov Rychnov n.K.    
Sobota 10.11.2018 9:30 1. Javorka/Miletín Broumov   Lázně Bělohrad
               
Hlášenky jsou do 23.7.2018              

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří