Rozlosování podzimu 2017.

Muži, dorost, starší žáci.

Rozlosování podzimu 2017.
Program fotbalového oddílu Slovan Broumov – podzin 2017.  
1. A třída - muži Číslo utkání  
    začátek kolo       Hřiště
Sobota 12.8.2017 17:00 1. Sobotka Broumov      
Neděle 20.8.2017 17:00 2. Týniště n.Orl. Broumov      
Neděle 27.8.2017 17:00 3. Broumov   Kunčice    
Sobota 2.9.2017 10:15 4. Dobruška Broumov      
Neděle 10.9.2017 17:00 5. Broumov   Černilov    
Neděle 17.9.2017 17:00 6. Roudnice n.L. Broumov      
Neděle 24.9.2017 16:30 7. Broumov   Trutnov "B"    
Sobota 30.9.2017 16:30 8. Bílá Třemešná Broumov      
Neděle 8.10.2017 16:00 9. Broumov   Kobylice    
Sobota 14.10.2017 16:00 10. Kratonohy "B" Broumov      
Neděle 22.10.2017 15:30 11. Broumov   Hostinné    
Neděle 29.10.2017 14:30 12. Náchod "B" Broumov     Hamra
Neděle 5.11.2017 14:00 13. Broumov   Úpice    
Neděle 12.11.2017 14:00 14. Police n.Met. Broumov      
Neděle 19.11.2017 13:30 15. Broumov   Nový Hradec    
Krajský přebor - dorostu U19 Číslo utkání  
    začátek kolo       Hřiště
Neděle 20.8.2017 14:30 2. Vrchlabí Broumov    
Neděle 27.8.2017 14:30 3. Broumov Týniště n.Orl.    
Středa 30.8.2017 17:30 1. Č. Kostelec/Č. Skalice Broumov   Česká Skalice
Neděle 3.9.2017 14:30 4. Hořice/L.Bělohrad Broumov   Hořice
Neděle 10.9.2017 14:30 5. Broumov Chlumec n.C.    
Sobota 16.9.2017 10:30 6. Kostelec/Častolovice Broumov   Kostelec n.Orl.
Neděle 24.9.2017 14:00 7. Broumov Slávia Hradec Králové    
Neděle 1.10.2017 16:30 8. Jaroměř Broumov    
Neděle 8.10.2017 13:30 9. Broumov N.Paka/S.Paka    
Sobota 14.10.2017 13:30 10. Hostinné Broumov    
Neděle 22.10.2017 13:00 11. Broumov Solnice    
Sobota 28.10.2017 10:15 12. Pardubičky Broumov    
Neděle 5.11.2017 11:30 13. Broumov Hronov/Stárkov    
Neděle 12.11.2017 10:00 14. Rychnov n.K. Broumov   umělá tráva
Neděle 19.11.2017 11:00 15. Broumov Nové Město n.M.    
Krajský přebor - starší žáci U15    
    žáci kolo     kolo Hřiště
Sobota 26.8.2017 9:30 3. Vrchlabí Broumov    
Středa 30.8.2017 17:30 1. Hořice v P. Broumov    
Sobota 2.9.2017 9:30 4. Broumov Jaroměř    
Sobota 9.9.2017 10:15 5. Olympia Hradec Broumov   Kukleny
Sobota 16.9.2017   6. Broumov Volno    
Čtvrtek 28.9.2017 9:30 2. Broumov Nový Hradec Králové    
Neděle 24.9.2017 14:30 7. Chlumec n.C. Broumov    
Neděle 1.10.2017 11:00 8. Vysoké Mýto Broumov    
Sobota 7.10.2017 9:30 9. Broumov Nové Město n.M.    
Sobota 14.10.2017 11:15 10. Červený Kostelec Broumov    
Sobota 21.10.2017 9:30 11. Broumov Rychnov n.K.    
Sobota 28.10.2017 9:30 12. Broumov Hořice v P.    
Sobota 4.11.2017 9:30 13. Nový Hradec Králové Broumov    
Sobota 11.11.2017 9:30 14. Broumov Vrchlabí    

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří