Program pro podzim 2020.

Program pro podzim 2020.
Program fotbalového oddílu Slovan Broumov – podzim 2020.
1. A třída - muži  
    začátek kolo     Hřiště
Ne – So 15.8.2020 hlášenka 15. Trutnov "B" Broumov  
Neděle 23.8.2020 17:00 1. Broumov Jaroměř  
Sobota 29.8.2020 17:00 2. Velké Poříčí Broumov  
Neděle 6.9.2020 17:00 3. Broumov Roudnice  
Neděle 13.9.2020 16:30 4. Solnice Broumov  
Neděle 20.9.2020 16:00 5. Broumov Lokomotiva Hradec  
Neděle 27.9.2020 15:30 6. Broumov Sobotka  
Neděle 4.10.2020 15:00 7. Lázně Bělohrad Broumov  
Neděle 11.10.2020 15:00 8. Broumov Česká Skalice  
Neděle 18.10.2020 14:30 9. Náchod "B" Broumov Provodov
Neděle 25.10.2020 14:30 10. Broumov Nové Město n.M.  
Sobota 31.10.2020 14:00 11. Třebechovice Broumov  
Neděle 8.11.2020 14:00 12. Broumov Kunčice  
Sobota 15.11.2020 13:30 13. Nepolisy Broumov  
Neděle 22.11.2020 13:00 14. Broumov Týniště n.Orl.  
Krajská liga staršího dorostu U19  

  začátek kolo     Hřiště
So .Ne 15.8.2020 hlášenka 14. Třebaš B Broumov  
Sobota 22.8.2020 14:00 1. Broumov Slávia HK B/M.Lohta  
Středa 26.8.2020 18:00 13. Broumov Týniště n.Orl.  
So .Ne 29.8.2020 hlášenka 2. Chlumec n.C. Broumov  
Sobota 5.9.2020 14:00 3. Broumov Vrchlabí  
Neděle 13.9.2020 10:00 4. Týniště n.Orl. Broumov
Sobota 19.9.2020 14:00 5. Broumov Třebaš B  
Sobota 28.9.2019 10:00 6. Broumov Č.Kostelec/V.Jesenice  
So .Ne 3.10.2020 hlášenka 7. Nový Hradec Broumov  
Sobota 10.10.2020 14:00 8. Broumov Třebechovice  
So .Ne 17.10.2020 hlášenka 9. Hořiněves/Předměřice Broumov Hořiněves
Sobota 26.10.2019 11:00 10. Slávia HK B/M.Lohta Broumov Slávia HK
Sobota 31.10.2020 14:00 11. Broumov Chlumec n.C.  
So .Ne 7.11.2020 hlášenka 12. Vrchlabí Broumov
Krajská liga starších žáků U15  

  začátek kolo     Hřiště
Sobota 15.8.2020 10:00 14. Broumov Týniště n.Orl.  
Sobota 22.8.2020 14:00 1. Kostelec n.O./Častolov. Broumov Kostelec
Středa 26.8.2020 18:00 13. Velké Poříčí Broumov  
Sobota 29.8.2020 10:00 2. Broumov Třebechovice/Černilov  
Neděle 6,9.2020 10:00 3. Borohrádek Broumov  
Sobota 12.9.2020 10:00 4. Broumov Velké Poříčí
Neděle 20.9.2020 10:00 5. Týniště n.Orl. Broumov  
Sobota 26.9.2020   6. Broumov Volno  
Sobota 3.10.2020 10:00 7. Broumov Nový Hradec  
Sobota 10.10.2020 09:30 8. Rychnov n.K. Broumov  
Sobota 17.10.2020 10:00 9. Broumov Dobruška/Opočno  
Sobota 24.10.2020 10:00 10. Broumov Kostelec n.O./Častolov.  
So .Ne 31.10.2020 hlášenka 11. Třebechovice/Černilov Broumov Třebechovice
Sobota 7.11.2020 10:00 12. Broumov Borohrádek

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří