Program na jaro 2019.

Program na jaro 2019.
Program fotbalového oddílu Slovan Broumov – jaro 2019.
1. A třída - muži  
    začátek kolo      
Sobota 16.3.2019 15:00 17. Úpice Broumov    
Neděle 24.3.2019 15:00 18. Broumov   Kobylice  
Sobota 30.3.2019 16:30 19. Roudnice Broumov    
Neděle 7.4.2019 16:30 20. Broumov   Lokomotiva Hradec  
Sobota 13.4.2019 17:00 21. Velké Poříčí Broumov    
Středa 17.4.2019 17:00 ČF Javornice Broumov   pohár
Neděle 21.4.2019 17:00 22. Broumov   Náchod "B"  
Sobota 27.4.2019 17:00 23. Nový Hradec Broumov    
Neděle 5.5.2009 17:00 24. Broumov   Černilov  
Středa 8.5.2019 17:30 16. Olympia/Kratonohy B Broumov    
Neděle 12.5.2019 17:00 25. Česká Skalice Broumov    
Neděle 19.5.2019 17:00 26. Broumov   Trutnov "B"  
Neděle 26.5.2019 17:00 27. Police n.Met. Broumov    
Neděle 2.6.2019 17:00 28. Broumov   Nové Město n.M.  
Sobota 8.6.2019 17:00 29. Kunčice Broumov    
Neděle 16.6.2019 17:00 30. Broumov   Týniště n.Orl.  
Krajský přebor - dorostu U19  
    začátek kolo     Hřiště
Sobota 23.3.2019 14:00 14. Borohrádek Broumov  
Neděle 31.3.2019 16:30 15. Předměřice Broumov  
Neděle 7.4.2018 14:00 16. Broumov Nový Hradec  
Sobota 13.4.2019 11:15 17. Rychnov n.K. Broumov  
Neděle 21.4.2019 14:30 18. Broumov Vrchlabí  
Sobota 27.4.2019 10:30 19. Kostelec/Častolovice Broumov Kostelec n. O.
Neděle 5.5.2019 14:30 20. Broumov Slávia Hradec Králové  
Sobota 11.5.2019 14:45 21. Týniště n.Orl. Broumov Olšiny
Neděle 19.5.2019 14:30 22. Broumov N.Paka/S.Paka  
Neděle 26.5.2019 14:15 23. Jaroměř Broumov  
Neděle 2.6.2019 14:30 24. Broumov Stěžery  
Neděle   9.6.2019 14:30 25. Broumov Nové Město n.M.  
Neděle 16.6.2019 14:30 26. Broumov Č.Kostelec/Hronov  
Krajský přebor - starší žáci U15  
    žáci kolo     Hřiště
Sobota 23.3.2019 10:00 14. Broumov Javorka/Miletín  
Sobota 30.3.2019 16:30 15. Hořice Broumov  
Sobota 6.4.2019 10:00 16. Broumov Nový Hradec  
Sobota 13.4.2019 14:30 17. Olympia/Kratonohy Broumov  
Sobota 20.4.2019 10:00 18. Broumov Jičín  
Sobota 27.4.2019 15:00 19. Kostelec/Častolovice Broumov Častolovice
Sobota 4.5.2019 10:00 20. Broumov Jaroměř/Černilov  
Sobota 11.5.2019 10:00 21. Broumov Vysoké Mýto  
Sobota 18.5.2019 17:00 22. Vrchlabí Broumov  
Sobota 25.5.2019 10:00 23. Broumov Nové Město n.M.  
Sobota 1.6.2019 9:30 24. Červený Kostelec Broumov  
Sobota 8.6.2019 10:00 25. Broumov Hořiněves/Předměřice  
Sobota 15.6.2019 9:30 26. Rychnov n.K. Broumov  

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří