Police nad Metují - Broumov 2:6

Komentář k utkání.

Police nad Metují - Broumov  2:6

POLICE NAD METUJÍ – BROUMOV 2:6

Před výbornou návštěvou více než tří stovek diváků vtrhli do zápasu jako uragán hostující fotbalisté. Než se domácí rozkoukali, už prohrávali o dvě branky. O obě se postaral Hečko, který se poprvé trefil ve 2. a podruhé v 6. minutě. Polická odpověď mohla přijít hned vzápětí, proti se však postavilo břevno broumovské branky. Přesto se domácí z úvodního šoku oklepali a ještě do poločasu stav utkání srovnali. Ve 23. minutě snižoval na 1:2 Klapkovský a těsně před odchodem do kabin srovnal na poločasových 2:2 Mucha.

Také vstup do druhé půle měli lepší hosté z Broumova, kterým vrátil v 53. minutě vedení Hanzlík – 2:3. O deset minut později si prohlédl přísnou druhou žlutou kartu nejlepší domácí hráč Klapkovský a Polici čekala ve zbytku utkání těžká robota. Přesto domácí nic nezabalili a chtěli zápas otočit. Broumov byl však proti a už tři minuty po vyloučení Klapkovského zkompletoval hattrick Hečko – 2:4. v závěrečných dvaceti minutách přidali hosté ještě další dvě branky, o které se postarali v 71. M. Gago a v 75. minutě Svoboda. „Broumovu mohu jen poblahopřát. My musíme bojovat dál a hlavně musíme zlepšit důslednost, která nám tentokrát chyběla,“ vzal sportovně porážku domácí trenér Lubomír Jansa.

Sestavy – Police nad Metují: Gasinski – Rieger (46. Bergman), Hauschke, Kollert (85. Hlávka) – Styrczula, Osiecki, Jandík, Kudláček (76. Pataki) – Klapkovský, Mucha, Šolc (67. Dunovský). Broumov: Drahorád – Schubert (77. Špičák), Panny, O. Gago, Štejnar – Svoboda, Wilke, Němeček, Hanzlík – Hečko (67. Riabec), M. Gago (81. Lehotský).

Klimeš Karel - předseda oddílu (domácí):

Do vyloučení Josefa Klapkovského to bylo derby jak má být. Fotbal nahoru dolů, ovšem poté již početná divácká kulisa sledovala dominaci Broumova. Je to sport a nezbývá než rivalovi pogratulovat k výhře. Můj názor je, že k takovému duelu měl být v pozici rozhodčího muž. PS: Toto vše ukládám do fotbalu v kraji podruhé, NĚKDO mi domácí vložení večer vymazal!!! Je 4:05 a odjíždím do práce!!!!!trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Derby je derby. Začátek byl z naší strany více než dobrý a kvalitní a vedli jsme 2:0, ale do poločasu jsme domácím dali více prostoru a našimi chybami jsme jim dovolili vyrovnat. Druhý poločas jsme začali dobře a vedli 3:2. Více jsme kombinovali a dostávali se do zakončení, ale nejvíce ovlivnilo vyloučení domácího hráče a režije už byla v naší kompetenci. Paní rozhodčí nepískala špatně, ale podle mého názoru takovéto utkání by měl řídit muž.
Zdroj: https://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/prestizni-derby-melo-prekvapivy-scenar-nove-mesto-padlo-na-dno-20171112.html


Komentáře k článku (3)

15.11.2017 20:43:04 | Reagovatdivak
Jindro,tvoje slova jsou jako diskriminace žen,piskala lepe,než někteří chlapi
15.11.2017 12:54:13 | Reagovatfanoušek
Kluci velká gratulace k takovému pěknému výsledku. <br />
14.11.2017 16:50:41 | ReagovatSmolyk
https://www.facebook.com/MiroslavHolub.Foto/ <br /> <br />Fotky z Police :-)

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří