Olympia Hradec - Broumov 5:0

Komentář k utkání.

Olympia Hradec - Broumov  5:0

Utkání, které se Broumovu vůbec nepovedlo, začalo psát svou gólovou historii už ve 14. min., kdy se domácí ujali vedení 1:0. O pět minut později se dostal do zakončení hostující Kotyza, jeho ráně se však postavila do cesty tyč. Po půl hodině hry to byl opět Kotyza, kdo se dostal do zakončení, tentokrát ale pálil jen do náruče domácího brankářa. Ke konci poločasu na sebe dvakrát upozornil broumovský brankář Drahorád, který skvělými zákroky udržel ve hře broumovské akcie.

Pět minut po změně stran přidali domácí druhý gól, na který ještě v 64. min. navázali třetí trefou. V 66. min. utekl po levé straně broumovský Jaroš, jenže v dobré palebné pozici mířil vysoko nad branku. Konečnou podobu dali domácí výsledku v 74. a 82. min., kdy dalšími dvěma trefami uzavřeli na konečných 5:0