Nové Město nad Metují - Broumov 1:0

Komentář k utkání.

Nové Město nad Metují - Broumov  1:0

Derby zlomila poslední minuta

NOVOMĚSTSKÝ kapitán Pavel Zákravský (ve žlutém) rozhodl derby s Broumovem gólem v poslední minutě.Autor: Zdeněk Majer

Ve Votrok Krajském přeboru mužů bylo v Novém Městě nad Metují k vidění okresní derby, v němž domácí udolali Broumov až díky brance v poslední minutě zápasu.

Nové Město nad Metují – Broumov 1:0 (0:0). Utkání začalo zostra a hned v prvních pěti minutách obě mužstva hasila nebezpečí před svými brankami. Poté však tempo opadlo a dlouho se hrálo bez šancí. K té došlo až ve 28. min., když hosté chybovali v rozehrávce, ale velká šance Nového Města brankou neskončila.

Do druhého poločasu se tak šlo za bezbrankového skóre. To se mohlo změnit v 54. min., kdy šanci Broumova likvidoval Krunčík, který dobře mířenou střelu vytěsnil nad břevno své branky. Po hodině hry se naopak opět připomněli domácí, mířili však mimo. Utkání tak pomalu spělo k penaltám, jenže proti byl Zákravský, jehož tečovaná střela z poslední minuty skončila v broumovské brance – 1:0.

M. Killar - trenér (domácí):
"Ve vyrovnaném utkání se spoustou nepřesností ve finální fázi jsme byli šťastnější my, za naši snahu rozhodnout utkání v řádné hrací době jsme byli odměněni ziskem tří bodů."

trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Toto utkání bylo vyrovnané,ale brankových příležitostí jsme měli o něco více,které už musíme proměnit.Pak v devadesáté minutě nekoncentrovaností našich hráčů a tečovanou střelou do branky, která nás stála body a připravila o dobrý výsledek.