Komentář k utkání.

Náchod B - Broumov  0:2

NÁCHOD B – BROUMOV 0:2

Domácí byli zatím doma stoprocentní, to však už neplatí.

Hosté z Broumova vstoupili do derby hodně aktivně a už od 3. minuty vedli. To se položil do centru z levé strany Hanzlík a nedal Weisserovi v domácí brance šanci – 0:1. Broumov vedoucí gól povzbudil a vzápětí mohl své vedení pojistit, domácí Weisser však vytáhl dva skvělé zákroky. Domácí výrazněji zahrozili až po půl hodině hry, nejprve nedokázali potrestat špatnou komunikaci Drahoráda s Pannym a o chvíli později Drahorád nadvakrát zpacifikoval střelu Vaněčka. Na druhé straně pak ukázal své nesporné brankářské umění Weisser, a to proti tutovce Svobody. Těsně před přestávkou lapil Weisser další stoprocentní šanci, tentokrát Wilkemu, aby vzápětí vůbec nereagoval na skrytý pokus M. Gaga – 0:2.

V úvodu druhé půle Vaněček svou střelou pozlobil Drahoráda v brance Broumova, ale v dalších minutách si už hosté své vedení hlídali a soupeře prakticky ke své brance nepouštěli. Naopak sami občas zahrozili rychlým brejkem. Ten z 58. minuty skončil vysoko nad brankou Weissera. Náchodský gólman se pak mohl zapotit v 65. minutě, kdy se dral do vápna Hanzlík, zakončení mu však nevyšlo. Poslední náchodskou šanci měl na svých kopačkách Schärfer, Drahorád však jeho pokus nadvakrát kryl.

zdroj Náchod (domácí):

Velmi špatný výkon z naší strany, hosté nás zaslouženě porazili

trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Jsme rádi, že jsme toto utkání zvládli, ale za poločas už mohlo být rozhodnuto, kdy se nedali stoprocentní šance. Druhý poločas už byl se spoustou nepřesností na obou stranách, ale i tak si ceníme zisku tří bodů z Náchoda.