Libčany - Broumov 5:0

Komentář k zápasu.

Libčany - Broumov  5:0

Lépe začal Broumov, kdy broumovským hráčům patřilo prvních dvacet minut. Kombinovali, útočili, ale gól nedali. Poté převzali iniciativu domácí a hlavně druhý poločas už byl v režii domácích. Broumov tentokrát doplatil na neproměňování vyložených šancí.

Ve 23. min. z brejku domácích po pravé straně a centru do velkého vápna se uvolnil domácí hráč a prostřelil broumovskou obranu i brankáře - 1:0. Svoboda v 25. min. z pravé strany pálí na branku Libčan a gólman s obtížema kryje. Ve 34. min. se řítil Jaroš sám na gólmana, ale jeho střela šla vysoko na branku.

Druhý poločas začali lépe hosté, když v 51. min. zahrávali trestný kop z dálky. Centr šel na malé vápno, kde stál Pohl a jeho hlavička šla do gólmana. V 61. min se dostal Kuru ve velkém vápně k centrovanému míči z pravé strany a ocitl se sám před gólmanem. Jeho střela však šla do tyče. To byla asi poslední šance broumovských v utkání. Domácí v 64. min hlavou z malého vápna zvýšili na 2:0 po centru od rohového praporku. V 69. min. utekli domácí po levé straně, udělali kličku i gólmanovi a zvýšili na 3:0. V 84. min. se ještě blýskl Semerák, který srazil míč do vlastní branky na 4:0. Domácí ještě z brejku dali pátý gól utkání a tento stav na světelné tabuli zůstal do konce utkání.