Libčany - Broumov 3 : 0

Libčany - Broumov  3 : 0

Utkání se hrálo na umělé trávě v Novém Bydžově. První poločas byl ve znamení oťukávání jeden druhého. Ani jedno družstvo si během prvního poločasu nevytvořilo žádnou vyloženou šanci.

Druhý poločas začal pro domácí nejlépe jak mohl. Broumováci byli myšlenkama asi ještě v kabině, kdy hned v první minutě druhého poločasu domácí utekli po pravé straně a po centru do pokutového území otevřeli skore 1:0. O dvě minuty později měl velkou šanci broumovský Zinke, kdy po chybě domácí obrany vypíchl obránci míč a šel sám na golmana. Tváří v tvář golmanovi se asi zalekl a poslal míč vedle něho a také vedle tyče domácí branky. A tak se na stavu nic neměnilo. V 59 min. domácí zvýšili na 2:0, když přhráli broumovskou obranu. Domácí ve druhém poločase měli více ze hry a to předvedli kolem 65 min., kdy kopali několik rohů a nakonec z blízka dělovkou přestřelili bránu. Poslední chybu udělala broumovská obrana v 90 min., kdy Kotyza dával snad malou domů, tak nešťastně, že domácí hráč míč doběhl a sám na Drahoráda v brance Broumova nezaváhal a upravil na konečných 3:0.