Lázně Bělohrad - Broumov 2:0

Komentář k utkání.

Lázně Bělohrad – Broumov 2:0 (1:0). Už po čtvrt hodině hry zahrávali domácí trestný kop a následná hlavička orazítkovala břevno broumovské branky. Ve 22. min. měl na druhé straně dobrou šanci Šimon, ten se zmocnil míče po uklouznutí domácího stopera, šel sám na brankáře, jenže trefil jen tyč. O deset minut později Schubert centroval do velkého vápna, jenže Štejnarův volej šel mimo tři tyče. Dvě minuty před poločasem domácí utekli po pravé straně a po přízemním centru doklepávali do prázdné branky – 1:0. Hosté mohli vzápětí odpovědět, Čihák utekl domácí obraně, jenže Šimon jeho přihrávku nezužitkoval.
Druhý poločas začal lépe pro domácí, kteří se v 54. min. ujímají dvoubrankového vedení. První střela ještě směřovala jen do tyče, dorážka ale už skončila v broumovské síti – 2:0. Poslední výraznější šanci zápasu měl po hodině hry Štejnar, jehož táhlou střelu zastavilo břevno bělohradské branky.