Lázně Bělohrad - Broumov 3:2

Komentář k utkání.

Lázně Bělohrad - Broumov  3:2

L. Bělohrad – Broumov 3:2

První změna skóre přišla v 18. minutě zápasu, kdy nejprve domácí orazítkovali břevno broumovské branky, hra se přelila na druhou stranu, kde utekl Němeček, jeho centr našel hrajícího trenéra Kitlera, jenž z velkého vápna přehodil domácího brankáře – 0:1. Broumovské vedení trvalo až do konce poločasu. Ve 42. minutě ještě Drahorád těžkou střelu domácích vyrazil, ale v nastaveném čase první půle domácí přečíslili broumovskou obranu a srovnali na poločasových 1:1.

Lázně Bělohrad zápas otočily v úvodu druhé půle. Nejprve v 51. minutě ještě broumovští zachraňovali na brankové čáře, jenže v 55. minutě už míči v cestě do sítě nezabránili – 2:1. O chvíli později to na druhé straně zkoušel opět Kitler, ale mířil těsně vedle. V 66. minutě utíkají domácí po centru a přesné hlavičce už do dvoubrankového náskoku – 3:1. Vzápětí se opět připomněl hostující Kitler, který však své sólo zakončil střelou nad branku. Snížení se ale Broumov přece jen dočkal, a to v 73. minutě. To Němeček vysunul Wilkeho, ten utekl domácí obraně a snížil na konečných 3:2.

O.Velich (domácí):

První poločas se nám herně moc nepovedl. Byli jsme pasivní, pomalí a bez správného nasazení. Po přestávce jsme se vrátili k naší poctivé, nápadité hře a rázem to bylo o dvě branky. Bohužel jsme opět trochu ustoupili od aktivní hry a soupeři se podařilo zápas ještě zdramatizovat. Vítězství nad pracovitým a poctivým týmem si však velice vážíme.

trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Dnes můžu smeknout poklonu všem hráčům, kteří dnes s námi jeli a odvedli maximum. Zlom byl před poločasem, kdy domácí vyrovnali na 1:1 z ofsajdu. Druhou půli jsme ztratili na deset minut koncentraci a bylo to o dvě branky. A nevzdali jsme to a hráli až do konce. Remíza by byla spravedlivá.