Kratonohy B - Broumov 3:3 (PK 3:4)

Komentář k utkání.

Kratonohy B - Broumov 3:3  (PK 3:4)

KRATONOHY B – BROUMOV 3:3, NA PENALTY 3:4

Na první gól se v Kratonohách čekalo do 38. minuty, kdy si míč na velkém vápně vyměnili Wilke s Hanzlíkem a první jmenovaný otevřel skóre utkání – 0:1.

Začátek druhé půle ale hosté prospali a Kratonohy z ofsajdové situace ve 49. minutě srovnaly na 1:1. Poté si mohl Broumov vzít opět vedení, jenže Schubert střílel jen do boční sítě a Svobodovu střelu vyrazil brankář na roh. V 73. minutě utekli po levé straně domácí a po centru před branku překlopili zápas na svou stranu – 2:1. Hned po rozehrání však vystřelil hostující Novák a začínalo se znovu – 2:2. V 82. minutě si došel pro penaltu hostující Svoboda a Šimon pokutový kop proměnil – 2:3. Domácí se snažili vyrovnat, a to se jim povedlo v poslední minutě. Po trestném kopu a následném závaru ve vápně Broumova se ozval hvizd sudího, který nařídil ve prospěch domácích penaltu. Z ní Kratonohy srovnaly na 3:3.

O držiteli bonusového bodu následně rozhodovaly pokutové kopy, v nichž se štěstí usmálo na hosty.

Sestava Broumova: Drahorád – O. Gago, Panny, Němeček, Michálek – Wilke, Schubert (59. Novák), Šimon, M. Gago (89. Dostál) – Svoboda, Hanzlík (88. Lehotský).

trenér :Jindřich Kitler (hosté):

Začátek byl od nás chladný se spoustou nepřesností.V závěru poločasu jsme se po pěkné kombinaci dostali do vedení.Opět jsme si nepohlídali začátek druhého poločasu a domácí vyrovnali.Potom jsme začali více běhat a vyhrávat osobní souboje .A ještě v 89 min. vedli 3:2 ,ale domácí vyrovnali v 90 min. na 3:3!A tak rozhodli pokutové kopy a z nich si odvážíme bod navíc.Ceníme si dvou bodů proti velmi kvalitnímu mužstvu.