"Kolem derby " a nezkrácený referát.

Broumov - Police nad Metují

"Kolem derby " a nezkrácený referát.

Toto je celý referát k přípravě i  derby utkání se Spartakem Police nad Metují.Bohužel se na Khfotbal nedá vložit vše, neboť je to omezeno počtem 500 znaků.

V první řadě smekám před všemi aktéry dnešního utkání,podmínky byly opravdu náročné. My jsme v připravě na utkání udělali maximum možného(jak znám trenéra Police,udělal to samé).Potřebovali jsme polické utvrdit ,že se jim v derby nemůže nic stát ,proto vyjádření o oslabení kádru, hned po utkání v Trutnově. Dalším bodem byla pečlivá taktická příprava,každý hráč obdržel  " A4"  s informacemi o soupeři s jeho silnými i slabými stránkami.Součástí byl i nácvik, nových standardních situací na toto utkání.

Ráno v den utkání jsme měli ještě předzápasovou přípravu a společný oběd v restauraci ALKA Broumov.

Po prohraném poločase jsem nabádal hráče k aktivitě,věděl jsem,že trénujeme více než Police a na těžkém terénu máme šanci utkání zvrátit.Proto mě mrzí ,že se nám nepodařilo nepříznivý stav 0-2, otočit ještě v základní hrací době a vyhrát za 3 body. Poslední 1/2 hodinu ,jsme soupeře k ničemu nepustili a vytvořili si dost šancí. Vím ,jak kluci těžce pracují v trénincích,máme velmi dobrou partu a to se dnes v utkání potvrdilo.Nedělám to často ,ale za dnešek velká pochvala za charakter a vůli,výsledek otočit.Pánové děkuju!!!


 Speciální poděkováni patří Honzovi Michálkovi,se kterým jsme  dnes  v noci, vyzvedávali na letišti v Praze jednoho našeho hráče ,který se vracel z dovolené.Domů jsme přijeli ve 4 hodiny a přesto podal výborný výkon.

Ještě k našemu soupeři,respektujeme ůsilí a snahu lidí kolem Pana Kováře a Klimeše,udělat něco pro fotbal a pokud nehrajete proti nám,držíme Vám palce.Takováhle parta nadšenců se jen tak nevidí a pozitivní atmosféra kolem klubu je znát.(viz.Váš FAN KLUB)

PS: Lukáši vnímám tě jako trenéra ,který má velký podíl na tom jakým fotbalem se teď Police prezentuje. 

Vše špatné zapomenuto,trochu jsem tam na tebe v emocích "křičel", moc nerad totiž prohrávám :-) a na viděnou na kávě a na jaře na odvetě u Vás v Polici.


Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Web:
Zpráva:
Kolik je: Jedna plus stodevedasát devět

Přejít na diskuzi

Sponzoři a partneři klubu
Kudy k nám (mapy.cz)

Přejít na mapy.cz

TJ Slovan Broumov
Rybářská 333
55001 BRoumov

GPS:
50°34′56.996"N
16°19′29.208"E 

Předpověď počasí

Dnes  Zítra  Pozítří