Kobylice - Broumov 2:3

Páteční dohrávka odloženého utkání.

Kobylice - Broumov  2:3

KOBYLICE – BROUMOV 2:3

Na úvodní gól se čekalo jen osm minut, to hostující Němeček prošel domácí obranou a otevřel skóre dohrávky – 0:1. To se však domácím pramálo líbilo, a tak ve 12. minutě vyrovnali, když využili špatné rozehrávky broumovských obránců – 1:1. Vzápětí si domácí brankář poradil se štiplavou střelou Schuberta a ve 24. minutě poslal v obrovské šanci hostující Hanzlík míč mimo tyče. O deset minut později si vybrala další slabší chvilku broumovská obrana a Kobylice otáčejí na 2:1.
Druhý poločas se ale už hrál prakticky výhradně v režii Broumova, který nejprve v 56. minutě vyrovnal Hanzlíkem a v 62. minutě Svoboda po skrumáži vstřelil vítězný gól hostů – 2:3.

Sestava Broumova: Drahorád – O. Gago, Panny, Michálek, Němeček (83. Lehotský) – Wilke, Šimon (46. Riabec), Svoboda, Hanzlík – M. Gago (89. Hečko), Schubert.

Jaroslav Valenta, vedoucí mužstva (domácí):

V rychlém a bojovném utkání proměnili hosté o jednu šanci víc než-li domácí a tak si z UMT v Kobylicích odvezli tři body.

trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Začali jsme dobře a v 8. minutě vedli 1:0, pak domácí trestali naše chyby a vedli poločas 2:1. Druhý poločas jsme začali hrát více po zemi a v pohybu a utkání otočili ve svůj prospěch. Chválím hráče za druhý poločas, že to nezabalili.