Jičín - Broumov 4:0

Komentář k utkání.

Jičín - Broumov  4:0

Jičín – Broumov 4:0 (2:0). Utkání, ve kterém byli domácí lepším mužstvem, se mohlo skóre měnit už po jedenácti minutách. To dobře umístěnou střelu Jičína vyráží Drahorád mimo své tyče. O čtyři minuty později ale už broumovský gólman kapituloval. Po rohovém kopu vznikla v broumovském vápně skrumáž, v ní se nejlépe orientoval Řeháček a bylo to 1:0. Na konci první půl hodiny zahrával Broumov trestný kop. Šimonův centr našel ve vápně Pohla, jehož hlavičku vyráží jičínský brankář na tyč. O pět minut později měli na druhé straně velkou šanci domácí, Drahorád jim ji ale zhatil. Tři minuty před poločasovou pauzou prošel domácí hráč přes tři Broumovské do vápna, tam byl sražen a z nařízené penalty jdou domácí do dvoubrankového vedení – 2:0.
Stav, s nímž se dalo ještě něco dělat, drželi hosté do 76. minuty. V ní domácí přehráli broumovskou obranu a do prázdné branky zvýšili už na 3:0. Na konečných 4:0 dával Jičín z podobné akce v 84. minutě.