Jaroměř - Broumov 3:0

Komentář k utkání.

Jaroměř – Broumov 3:0

Jaroměř vstoupila do zápasu dobře a již v 8. min. se dostala do vedení. K zahrání trestného kopu se postavil Müller a se štěstím překonal hostujícího brankáře – 1:0. Od této doby se na hřišti spíš odehrávala kopaná než fotbal a žádný z týmů toho moc nepředvedl. Ve 23. min. trefil jaroměřský Michálek břevno broumovské branky. O tři minuty později prošel středem hřiště Korenčík a trefil se přesně k tyči – 2:0. Hned o minutu později zatáhl nalevo míč do vápna Knap, ale Vladeka střílel vedle. Broumov si v prvním poločase žádnou šanci nevytvořil.

Ve 48. min. přišla pěkná kombinace Knapa s Čenovským, ale gól z toho nebyl. O chvíli později zahrávala Jaroměř trestný kop, na jehož konci byl ve 100% šanci Ruprich, ale trestuhodně nedal. V 57. min. byl v hostujícím vápně faulován Knap a kopala se penalta. K té se postavil Čenovský, ale broumovský golman Růžička bravůrně penaltu chytil. Hosté poté mohli hned z protiútoku a následné standardní situace snížit Rolníkem, když jeho střela z trestného kopu směřovala do horního kouta branky a golman míč vyráží. V 62. min. střílel na zadní tyč hostující Rolník, ale Ondráček byl opět pozorný. Broumov dále zlobil a v dobré šanci se ocitl Kitler, jenže nadvakrát nedal. V 66. min.Svobodova střela šla vedle tyče. V 70. min. střílí opět Rolník a golman vyráží na roh a hned po zahrání rohu střílé Gago Marek a golman Jaroměře opět vyráží. A hned z protiútoku pronikli domácí obranou Broumova. Korenčík přihrál na Čenovského, který na zadní tyč skóroval – 3:0. Jaroměř o chvíli později spálila další tutovku, zase tolik ji to ale tentokrát mrzet nemuselo. V 90. min. ještě Svoboda zahrává trestný kop a domácí golman jeho střelu vyráží na roh.

Roman Kyral, trenér FK Jaroměř (domácí):
Vyhráli jsme sice 3:0, ale s předvedenou hrou nemůžeme být spokojeni. V naší hře je spousta nepřesností, zkažených přihrávek, zahozená penalta atd.

trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Dnešní utkání jsme opět nastoupili oslabeni o další hráče a hlavně brankáře,který na poslední chvíli nedorazil a musel za něj nastoupit hráč. Chtěli jsme hrát a bodovat,ale v nepřesnostech ve finální fázi jsme opět neuspěli.Dnešní utkání bylo poctivé,ale neefektivní.