Dobruška - Broumov 3:0

Komentář k utkání.

NESTÁRNOUCÍ Marcel Hájek (v modrém) opět ukázal, že o střeleckou pohodu nepřišel. V důležitém souboji vstřelil Broumovu dvě branky a svou Dobrušku tak přiblížil záchraně.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Dobruška – Broumov 3:0 (1:0). Klíčový záchranářský souboj začali lépe hosté. Už ve 3. min. utekl po levé straně broumovský Soumar, který však svou tvrdou ranou trefil jen dobrušského brankáře. O pět minut později tak udeřilo na druhé straně. Dobruška využila chybu broumovské obrany a po přihrávce z levé strany doklepávali domácí téměř do prázdné branky – 1:0. V dalších minutách se hra přesunula doprostřed hřiště. Až po půl hodině hry na sebe opět upozornil hostující Soumar, ten opět pláchl po levé straně, sám před brankářem však míří nad branku.
Druhý poločas už se odehrával v režii Dobrušky. V 71. min. si navíc velezkušený Hájek pohrál s broumovskou obranou a přidal druhý gól zápasu – 2:0. Na konečných 3:0 dávají domácí v 83. min. po pěkné střele ze čtyřiceti metrů. Broumov tak nedokázal potvrdit čtvrteční výhru z Jaroměře, a tak se mu záchrana zase vzdálila.