Dobruška - Broumov 4:1

Komentář k utkání.

Dobruška - Broumov  4:1

Dobruška – Broumov 4:1

První se osmělili v 18. minutě hosté, kteří stříleli Hanzlíkem těsně vedle. O chvíli později fauloval ve velkém vápně Panny a domácí z penalty orazítkovali tyč. Ve 24. minutě se kopala penalta i na druhé straně a Wilke s ní naložil podstatně lépe – 0:1. Pět minut před přestávkou se domácím povedla pěkná akce vyšperkovaná nekompromisní střelou – 1:1.

Hned ve 48. minutě zkoušel štěstí hostující Wilke, přízemní střelu ale domácí brankář kryl. O minutu později na druhé straně Drahorád vyrazil tvrdou střelu na roh. V 64. minutě se probudil kanonýr Kořínek, který z otočky upravuje na 2:1. O tři minuty později to byl znovu Kořínek, jenž křížnou střelou zvýšil na 3:1. Hattrick Kořínek zkompletoval v 78. minutě, kdy vystihl malou domů Broumova a uzavřel na 4:1.

Sestava Broumova: Drahorád – O. Gago, M. Gago, Panny (81. Kitler), Štejnar – Němeček, Wilke, Novák (61. Lehotský) – Svoboda, Schubert, Hanzlík.

M.Killar, trenér Dobrušky (domácí):

Myslím, že jsme byli nebezpečnějším týmem už 1. části hry, problémem byla finální fáze. Po našem neproměněném pokutovém kopu šel soupeř dovedení ze stejné značky, důležitým okamžikem pak pro nás byl kontaktní gól ještě před přestávkou. Do 2. části jsme nastoupili s velkým odhodláním v utkání zvítězit, byli jsme aktivnější a dařilo se nám v útoku. Za naši snahu jsme byli odměněni třemi zásahy do sítě hostí a utkání tak dovedli k zisku prvních bodů. Dík patří všem hráčům za týmový výkon.

trenér :Jindřich Kitler (hosté):
První poločas byl vyrovnaný.Vedli jsme,ale po brance jsme přestali kombinovat a těsně před přestávkou inkasovali.Po změně stran jsme se už do hry moc nedostávali.Domácí byli důraznější a měli větší vůli po vítězství.Dnes až na pár jedinců hra nebyla kolektivní.