Dobruška - Broumov 5:0

Komentář k utkání.

Dobruška - Broumov   5:0

Dobruška – Broumov 5:0 (3:0). Zápas blbec sehrál Broumov v Dobrušce. Hosté totiž hráli a domácí dávali branky. Vše začalo už v 5. min., kdy po faulu ve vápně Broumova dostávají domácí možnost pokutového kopu a Hašek je posílá do vedení 1:0. Ve 25. min. se vyznamenal proti dvěma šancím Dobrušky gólman Broumova Drahorád, za další čtyři minuty mohl srovnat skóre hostující Svoboda, který přehazuje vyběhnutého brankáře domácích, jenže míjí branku. Deset minut před poločasem domácí zahrávají trestný kop, míč se dostává opět k Haškovi, který volejem upravuje na 2:0. Od druhé branky v síti Broumova uběhly jen dvě minuty, když domácí zaútočili do otevřené obrany hostů a upravují na poločasových 3:0.

Krátce po změně stran mají šanci na snížení hosté, jenže Rolník před brankou špatně trefuje míč. V 63. min. vykopává domácí brankář dlouhý míč, ten se dostává k Haškovi, který kompletuje hattrick – 4:0. V 72. min. pronikl před branku Dobrušky Wilke, ale gólman jeho průnik vyřešil. Čtvrt hodiny před koncem podnikli domácí další průnik do otevřené broumovské obrany, Haškovi však čtvrtou radost zmařil Drahorád. Kanonýr Dobrušky se však své čtvrté trefy v utkání přece jen dočkal, v 84. min. po dalším brejku pečetí na konečných 5:0.

Bohuslav Jakoubek , trenér Dobrušky (domácí):
Měli jsme dobrý vstup do utkání. Napadáním krajových obránců jsme se dostávali do šancí. Škoda, že jsme je více neproměňovali. Hosté měli sice chvílemi větší držení míče, ale nám vyšla taktika hry na brejky a zaslouženě jsme vyhráli.

trener JINDŘICH KITLER (hosté):
Cele utkání podle mého názoru ovlivnila penalta už ve čtvrté minutě, která byla velmi přísná.Ale co naplat,když jsme měli více ze hry a nedáme branky tak nemůžeme vyhrát.Domácím blahopřeji k vítězství.